با یك فوریت به تصویب رسید؛

ورود شهروند و همشهری به بازار بورس

ورود شهروند و همشهری به بازار بورس خرید و فروش حیوان خانگی: اعضای شورای اسلامی شهر تهران یك فوریت «برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شركت های خدماتی- كالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه» را به تصویب رساندند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، صبح امروز بررسی یک فوریت لایحه شهرداری تهران در مورد برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرای جهت عرضه سهام های خدماتی- کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و در ابتدا عمرانی - مدیر کل مجامع شهرداری تهران - در دفاع از یک فوریت این لایحه اظهار داشت: این لایحه پیرو مصوبه شورای شهر در خصوص ورود شهروند و همشهری به بازار بورس تهیه شده است که امروز این مهم تقدیم شورای شهر شد تا به آن رسیدگی شود.

الهام فخاری در مخالفت یک فوریت این لایحه اظهار داشت: وضعیت «همشهری» و «شهروند» برای ما اعضای شورای شهر معین نیست به شکلی که شش نامه با امضای رئیس شورا به شهرداری فرستاده شده است تا در مورد وضعیت هیات مدیره فروشگاه شهروند به ما توضیح دهند. موجب سرافکندگی است که بگویم هنوز اتفاقی نیفتاده است و گزارش به ما نداده اند. چگونه وقتی جواب یک نامه را به ما نمی دهند می خواهند شرکت را وارد بورس کنند.

در ادامه صدراعظم نوری بعد از موافقت هیات رئیسه با درخواست وقتش اظهار داشت: من وقتم را به میرلوحی می دهم که این مسئله مورد اعتراض هاشمی قرار گرفت و اظهار داشت که این مدل زنبیلی کار کردن نمی گردد. این مسئله سبب اعتراض نوری شد و اظهار داشت: ما زنبیلی وقت نمی گیریم و این توهین به ما است و به نظرم اعضایی که آشنای بیشتری با موضوع دارند بهتر می تواند صحبت کند که در نهایت میرلوحی اظهار داشت: اعضای شورای شهر دقت داشته باشند که ما خودمان مصوبه ای داشتیم که شهروند و همشهری وارد بازار بورس شود و حتی شهرداری چند ماه نیز تعلل کرده و حالا ما با رای مثبت مان به این لایحه در واقع به مصوبه قبلی خودمان احترام گذاشتیم.

مجید فراهانی نیز در دفاع از این فوریت اظهار داشت: ما قبلا دو مصوبه در این خصوص داشتیم که شهرداری می بایست ظرف مدت سه ماه شرکت ها و موسساتی که می تواند وارد بازار سرمایه شوند را معرفی نماید که این کار را نکرد و ما در مصوبه دوم در حین تصویب بسته محرک اقتصادی مشخصا نام شهروند و همشهری را قید کردیم که حالا هم لایحه آن در اختیارمان قرار گرفته است.

این عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: شهرداری نمی خواست این تکلیف را انجام دهد و ما اعضای شورای شهر خودمان در دو مصوبه شهرداری را ملزم کردیم و حالا بهتر است به فوریت این لایحه رای دهیم.

همچنین مظاهریان - معاون برنامه ریزی شهرداری تهران - در دفاع از یک فوریت این لایحه اظهار داشت: این لایحه خواسته خود شورا بود و قاعدتا الان باید شورا مدافع آن باشد.

وی با اشاره به این که من انتقادات وارده به عدم شفافیت شرکت های شهرداری را قبول دارم اما دقت داشته باشید وقتی شرکتی وارد بورس می شود که در همه ابعاد شفاف باشد و ورود این دو شرکت به شفافیت کمک می نماید، اظهار داشت: موجب تاسف است که از میان ۲۲ شرکت شهرداری تابحال هیچ کدام وارد بورس نشده اند و حالا می خواهیم تنها دو شرکت شهروند و همشهری را آن هم در شرایط سخت وارد بورس نماییم.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تهران به یک فوریت طرح "برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی- کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه" رای مثبت دادند و لایحه جهت بررسی بیشتر به کمیسیون های تخصصی ارسال شد.

منبع:

1399/07/01
19:37:02
5.0 / 5
2020
تگهای خبر: ثبت , خدمات , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک