تشكیل كمیته های كنترل حركت زوار از مبدا در نیروی انتظامی

تشكیل كمیته های كنترل حركت زوار از مبدا در نیروی انتظامی فرمانده مرزبانی ناجا از تشكیل كمیته های كنترل حركت زوار از مبدا توسط نیروی انتظامی آگاهی داد و اظهار داشت: در جلساتی كه با مرزبانان بدره كشور عراق داشتیم، از تعامل و همكاری آنان دراین زمینه قدردانی و بر اجرای گشت های مشترك در نوار مرزی برای تامین امنیت مرزهای مشترك تاكید شد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا در مسافرت به استان ایلام، به اتفاق هیئتی از انتظامی و مرزبانی استان، با قاسم سلیمانی دشتکی - استاندار ایلام - دیدار و درباره لغو مراسم اربعین سال ۹۹ و آخرین تدابیر اتخاذی بحث و گفت و گو کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا در این دیدار با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت مرزهای استان ایلام و هماهنگی های به عمل آمده با کشور عراق درباب لغو مراسم اربعین، اظهار داشت: همه ما موظف هستیم به منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب لبیک بگویم و مراسم زیارت اربعین را به سبب همه گیری و شیوع ویروس منحوس کرونا در منازل برگزار نماییم.

گودرزی افزود: در جلساتی که با مرزبان بدره کشور عراق داشتیم، از تعامل و همکاری آنان دراین زمینه قدردانی و بر اجرای گشت های مشترک در نوار مرزی برای تامین امنیت مرزهای مشترک تاکید شد.

وی با اعلان اینکه تاکید بیشتر ما بر این است که کنترل ها باید از مبدا صورت گیرد، اشاره کرد: کمیته های مختلف در قرارگاه اربعین فعال شده اند. همه سیستم های ناجا شامل آگاهی، راهور و غیره در این خصوص پای کار هستند. استان های مرزی درخواست پهپاد و بالگرد کرده اند که سیستم پایش هوایی برای تقویت مرزها فرستاده ایم و امیدواریم این مساله هم به خوبی به اتمام برسد.

سلیمانی دشتکی - استاندارایلام - نیز در این دیدار با اعلان اینکه نیروهای مرزبانی در مرزها و نیروی انتظامی با کنترل معابر متصل به مرزهای غربی مدیریت مطلوبی داشتند، اظهارکرد: بزرگترین معضل برقراری نظم تردد زوار و امنیت مرزها زوار غیرمجاز هستند که باید ویژه کنترل شوند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس استاندار استان ایلام تاکید کرد: همه وظیفه داریم منویات مقام معظم رهبری در این خصوص را بپذیریم و زیارت اربعین را در منازل برگزار نماییم.
1399/07/13
13:44:34
5.0 / 5
1816
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک