علایم كووید19 شاخصی ضعیف در تشخیص افراد آلوده به كروناست

علایم كووید19 شاخصی ضعیف در تشخیص افراد آلوده به كروناست به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مطالعه انجام شده روی جمعیتی از مردم انگلیس نشان می دهد: بیشتر افرادی كه تست كروناویروس آنان مثبت بوده است علایم اصلی بیماری را نداشته اند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: 86 درصد از مردم انگلیس که در مدت اعمال قرنطینه مبادرت به انجام تست تشخیصی کروناویروس کرده اند و نتیجه آزمایش آنان مثبت بوده است علایم مختص به این بیماری همچون سرفه، تب، از دست دادن قدرت بویایی یا چشایی نداشته اند.
به قول محققان انگلیسی لازم است تست تشخیص کروناویروس به صورت جامع صورت گیرد تا بتوان ناقلان خاموش بیماری را شناسایی کرد و شیوع بیماری در آینده را کم کرد.
این بررسی با هدف ارزیابی ارتباط بین علایم بیماری کووید-19 و نتیجه تست بیماری انجام گرفته است.
این مطالعه نشان داد: تست کروناویروس 115 نفر از 36 هزار و 61 فرد شرکت کننده در این بررسی مثبت بوده است. تمرکز بر افرادی با علایم خاص کووید-19 (تب، سرفه، از دست دادن قدرت چشایی و بویایی) نشان داد 158 نفر در روز انجام تست چنین علائمی داشته اند.
همینطور این مطالعه حاوی اطلاعاتی در مورد علایم بیشتری از این بیماری از قبیل خستگی و تنگی نفس بوده است. از میان افرادی که تست کروناویروس آنان مثبت بوده است 27 نفر علایم داشته اند و 88 نفر در روز انجام تست بدون علامت بوده اند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از مدیکال اکسپرس، به قول محققان انگلیسی یافته های بدست آمده تأثیر قابل ملاحظه ای بر برنامه های تشخیص کروناویروس در آینده خواهد داشت.
منبع:

1399/07/17
13:23:32
5.0 / 5
1610
تگهای خبر: بیماری , ثبت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک