تشدید برخورد با پلاك مخدوش و مخفی وانت بارها

تشدید برخورد با پلاك مخدوش و مخفی وانت بارها به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون ترافیكی پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد با پلاك مخدوش و مخفی شده وانت بارها اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی اظهار داشت: در مواردی مشاهده شده که ناوگان حمل و نقل بار و وانت بارها با قراردادن پلاک در زیر سپر یا مخدوش کردن آن به اشکال مختلف وارد محدوده های طرح ترافیک شده یا مرتکب دیگر تخلفات رانندگی می شوند که در این خصوص بنا شد تا عوامل پلیس راهور با حضور در سطح معابر پایتخت با این تخلف برخورد کنند.
وی افزود: علاوه بر اعمال قانون حضوری، ماموران با استفاده از ظرفیت دوربین های نظارتی هم مبادرت به شناسایی این خودرو ها کرده و با آنان برخورد خواهد نمود.
بهرام آبادی با اشاره به اینکه طبق ماده 720 قانون مجازات اسلامی هرگونه تغییر در ارقام پلاک خودرو جرم بوده و قانون برای فرد متخلف مجازات تعیین کرده است، اظهار داشت: در صورت مشاهده ماموران پلیس علاوه بر پیشگیری از تردد این خودرو ها، راننده خودرو برای رسیدگی و برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی خواهد شد.

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی خواست که حتما پلاک وسیله نقلیه خویش را به شکلی که خوانا باشد در قسمت عقب و جلوی خودرو نصب کنند.
منبع:

1399/07/29
20:26:32
5.0 / 5
1378
تگهای خبر: آب , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی
دوستان خرید و فروش حیوان خانگی
خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک