اقدامات مجلس دهم برای توقف صید ترال چه بود؟

اقدامات مجلس دهم برای توقف صید ترال چه بود؟ یك عضو هیات رییسه فراكسیون محیط زیست مجلس دهم با بیان این كه «مجلس دهم اقدامات خوبی برای توقف صید ترال انجام داد»، اظهار داشت: در آن مقطع با همكاری سپاه و كمیته امداد، خیلی از صیدهای انجام شده به دست نیازمندان رسید.


فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اقدامات مجلس دهم برای توقف صید ترال، اظهار نمود: در اوج اقدام برای صید ترال، مجلس دهم، فراکسیون امید و فراکسیون محیط زیست به موضوع ورود کرد و با صیادان محلی و شیلات جلسات مختلفی داشت. حتی صیادان محلی به مجلس آمده و حرف های خودرا به نمایندگان گفتند.
وی افزود: وزیر جهادکشاورزی به خاطر همین موضوع به مجلس آمد و دوبار کارت زرد گرفت و رئیس شیلات هم عوض شد. وقتی وزارتخانه مقصر شناخته شد، سپاه هم اقداماتی انجام داد و تا حدود زیادی فعالیت کشتی هایی که صید ترال انجام می دادند، متوقف گردید و با همکاری سپاه و کمیته امداد، خیلی از صیدهای انجام شده به دست نیازمندان رسید.
این نماینده مجلس دهم با بیان این که «عمده مشکلات صید ترال در سواحل مکران و دریای عمان وجود داشت»، اشاره کرد: مجلس دهم اقدامات خوبی برای توقف صید ترال انجام داد. رئیس مجلس نیز گزارش سؤال از وزیر را در مورد صید ترال به ریاست جمهوری را ارجاع داد تا پیگیری شود. ما در فراکسیون توسعه دریا محور که در سال آخر مجلس تشکیل شده بود هم مشکلات را پیگیری کردیم تا صید ترال به حداقل رسید.
ذوالقدر در آخر اظهار نمود: صید ترال مدتی متوقف شده بود اما باردیگر با مجوزهایی که داده شده است، کشتی ها مبادرت به صید کرده اند.1399/08/02
21:16:15
5.0 / 5
1515
تگهای خبر: دام , دریا , صیاد , صید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک