تا این لحظه؛

موردی از مصدومیت یا فوت در زمین لرزه استان همدان گزارش نشده است

موردی از مصدومیت یا فوت در زمین لرزه استان همدان گزارش نشده است همدان رئیس مركز اورژانس استان همدان اظهار داشت: بر اثر وقوع زمین لرزه امروز بعدازظهر تا این لحظه مصدومیت یا فوت فرد یا افرادی در استان همدان گزارش نشده است.


دکتر حبیب معصومی در گفت و گو باایسنا، بااشاره به وقوع زلزله ای به بزرگی ۵.۴ ریشتر در مرز همدان- قزوین اظهار نمود: پس از وقوع زلزله تابحال موردی از مصدومیت و فوت در استان همدان گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله تماس ها مربوط به تنش عصبی و استرس در افراد بود، تصریح کرد: نیروهای اورژانس و مرکز فوریت درحالت آماده باش هستند.
روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان هم از آماده باش مرکز فوریت های پزشکی و نیروهای اورژانس اطلاع داد و اظهار داشت: از زمان وقوع زلزله تابحال هیچ مورد خاصی در همدان گزارش نشده است.
عباس اولیاسمیع در گفتگو باایسنا، با اشاره به اینکه تا این لحظه مورد خاص و مصدومیتی در همدان گزارش نشده است، اضافه کرد: پس از وقوع زلزله چندنفر از همشهریان گرفتار تنش عصبی و استرس شده بودند که پس از تماس با اورژانس مشاوره و راهکارهای لازم به آنها داده شد.
وی مطرح کرد: با عنایت به این که زلزله در منطقه آوج، مرز همدان و قزوین روی داده است ازاین رو باید تیم های اورژانش از راه اورژانس کشوری به محل زلزله اعزام شوند.
1399/08/03
23:52:02
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک