با دستور فتاح همزمان با موج سوم كرونا انجام شد

تخصیص 5 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به آسایشگاه كهریزك

تخصیص 5 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به آسایشگاه كهریزك بنیاد مستضعفان همزمان با شیوع موج سوم كرونا مبلغ ۵ میلیارد تومان را برای پشتیبانی از سالمندان، معلولان، بیماران تحت پوشش و همینطور كادر درمان آسایشگاه خیریه كهریزك، تخصیص داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع موج سوم کرونا در کشور و فشار بیشتر به اقشار ضعیف جامعه، رئیس بنیاد مستضعفان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و با هدف پشتیبانی از سالمندان، معلولان و بیماران تحت پوشش آسایشگاه کهریزک، مبلغ ۵ میلیارد تومان را به این موسسه اختصاص داد.

بر طبق این گزارش، این مبلغ به منظور تأمین مایحتاج اولیه برای تهیه ماسک، گان، ملحفه و همینطور مواد شوینده و ضدعفونی کننده، در اختیار موسسه خیریه کهریزک قرار گرفت.

اختصاص این مبلغ به خیریه کهریزک و بیماران ام اس، معلولان و سالمندان این آسایشگاه در حالی است که پیش از این و در ابتدای انتشار کرونا در اواخر سال گذشته، بنیاد مستضعفان مبلغ ۳ میلیارد تومان را به این موسسه خیریه اختصاص داده بود.

به قول محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، این مبلغ با پیگیری رئیس بنیاد مستضعفان به این آسایشگاه اختصاص داده شده و بخشی از این مبلغ به مددکاران کهریزک پرداخت می شود که به صورت چهره به چهره به بیماران و سالمندان خدمت می کنند.
طبق گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بر مبنای دستور فتاح، ۲ میلیارد تومان از این مبلغ به صورت کارت های خرید یک میلیون تومانی برای کارکنان این آسایشگاه و ۳ میلیارد تومان دیگر به صورت نقدی به حساب موسسه خیریه کهریزک واریز شد.

منبع:

1399/08/17
13:17:14
5.0 / 5
1282
تگهای خبر: خرید , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک