برگزاری نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب بعلاوه شرایط شركت

برگزاری نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب بعلاوه شرایط شركت به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران ضمن تاكید بر اهمیت مبحث تالاب ها و نیاز روزافزون به گسترش آگاهی عمومی و افزایش سواد رسانه ای مردم به خصوص فعالان حوزه آب و تالاب، از برگزاری نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا علی ارواحی افزود: نخستین جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب در سه بخش خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک برگزار می گردد همینطور شرکت در این مسابقه برای کلیه افراد آزاد و لازم است که آثار ارسالی در این مسابقه توسط خود شخص تهیه شده باشند.

مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران ضمن اشاره به اینکه لازم است هر فایل با نام تهیه کننده، تاریخ تهیه و و منطقه جغرافیایی اثر نام گذاری شوند، خاطرنشان کرد: باید به همراه آثار ارسالی فرم تعیین شده شامل مشخصات عکاس، نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تماس همراه و ثابت، آدرس پستی و آدرس ایمیل ارسال شود همینطور شرکت کنندگان باید نسخه اصلی اثر را در صورت احتیاج به دبیرخانه ارسال نمایند.

ارواحی درباره سایر شرایط شرکت در این جشنواره توضیح داد: لازم است که تصاویر ارسالی در بخش حرفه ای در فرمت JPEG و دارای ۲.۵ مگابایت حجم باشند. فیلمهای ارسالی هم در بخش حرفه ای باید در فرمت MP۴ و دارای حداکثر ۱۰ مگابایت حجم و ۳ دقیقه زمان باشند. خبر و گزارش ها هم در چارچوب فایل Word و حداکثر تا ۱۰۰۰ کلمه ارسال شود.

به گفته وی عکس و فیلمهای ارسالی نباید دارای امضا عکاس، تاریخ، پاسپارتو، قاب، حاشیه، واترمارک و لوگو باشند. آثار برگزیده در بخش فیلم و اینفوگرافیک در انتها جشنواره با کیفیت HD در اختیار دبیرخانه قرار می گیرد و شایسته است از ارسال آثاری که در دیگر جشنواره ها شرکت داده شده اند در این مسابقه خودداری شود.

مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران افزود: آثار برگزیده هم ۸ آذر ماه از راه سایت جشنواره اعلام می شوند و از برگزیدگان این مسابقه (نفرات اول تا سوم) در بخش های مختلف با جوایز نقدی و دیپلم افتخار، تقدیر خواهد شد. مهلت ارسال آثار هم از ۱۰ آبان ماه تا ۵ آذر است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست علاقه مندان می تواندد جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه waterhouse.ir/WetlandJournalism و وب سایت دفتر طرح حفاظت از تالاب های ایران به نشانی www.wetlandsproject.ir رجوع کنند. انتشار آثار خبری ارسالی (گزارش، عکس یا فیلم خبری) در خبرگزاری ها و نشریات یکی از پارامترهای موثر در انتخاب آثار برتر است و ضروریست لینک آن در توضیحات اثر آورده شود همینطور آثاری که در یک سال گذشته انتشار یافته باشند امتیاز ویژه دارند.
1399/08/21
13:56:19
5.0 / 5
1392
تگهای خبر: آب , حفاظت , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک