۱۴۶ اوباشگر پایتخت زمین گیر شدند

۱۴۶ اوباشگر پایتخت زمین گیر شدند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۴۶ نفر از اراذل و اوباش سطح دار پایتخت اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در اجرای ششمین مرحله از طرح اقتدار که ظهر امروز در مقر ستاد فاتب برگزار گردید اظهار داشت: ششمین مرحله از این طرح از جانب پلیس امنیت و با همکاری دیگر بخش ها در پلیس به مرحله اجرا درآمد و در جریان آن ۱۴۶ نفر از اراذل و اوباش سطح دار اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس، حمل سلاح، شرارت، قدرت نمایی و... کرده بود دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه این افراد در چارچوب ۱۳۱ باند فعالیت داشتند اظهار داشت: منظور از باند گروه هایی است که بیشتر از دو نفر از اوباش در آن با هم حضور داشتند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه ۵۲ نفر از دستگیرشدگان جزو اوباش گران و ۷۸ نفر به علت مزاحمت بالای نوامیس بازداشت شده اند، اظهار داشت: همینطور سه نفر هم که مبادرت به حمل سلاح کرده بودند دستگیر شدند.
به گفته وی در مجموع از افراد دستگیر شده هفت قبضه سلاح گرم، ۳۰ فقره سلاح سرد و ۱۳ درستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و ضبط شده است. همینطور ۲۴ واحد صنفی هم که به محل و پاتوقی برای حضور اوباش بدل شده بودند پلمب شد. این موارد شامل بعضی از باشگاه های بدنسازی، قهوه خانه ها و... بود.
سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی هم اظهار داشت: پلیس در این فضا هم بر عملکرد اراذل و اوباش اشراف و نظارت دارد به طوریکه ۱۲۰ تارنما که مبادرت به انتشار فیلم و تصاویر و مطالب در رابطه با اراذل و اوباش کرده بوده و آنرا ترویج می دادند شناسایی شده اند که ۳۵ مورد فعالیت شان مجرمانه بود و ۹ مورد هم مسدود شد. همینطور پنج نفر از گردانندگان این فضاها هم دستگیر شدند.
به گفته رئیس پلیس پایتخت ۵۷ محله و مکان هم که به محلی برای تردد و حضور اراذل و اوباش بدل شده بود در این مرحله از طرح اقتدار، پاکسازی شد.
سردار رحیمی در پاسخ به پرسشی پیرامون فعالیت فروش برخی اموال مسروقه در بعضی از سایت های خرید و فروش هم اظهار داشت: متاسفانه برخی وب سایت ها که مدیریت شان در داخل کشور هم قرار دارد تخلفات مختلف و مکرری دارند و اموال مسروقه و گاها حتی مسائل ضد اخلاقی هم در آنها وجود دارد که باید با اینها برخورد شود. شکایت مردم هم در این حوزه زیاد شده است. ما از مردم می خواهیم که در این حوزه شکایت خویش را ثبت کنند و در بحث موارد مسروقه پلیس آگاهی و در بحث موارد اخلاقی پلیست امنیت ورود می کند.
منبع:

1399/08/21
22:11:36
5.0 / 5
1346
تگهای خبر: ثبت , خرید , دام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک