كشف بیش از ۴ تن موادمخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان

كشف بیش از ۴ تن موادمخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان خرید و فروش حیوان خانگی: فرمانده مرزبانی ناجا از كشف بیش از 4 تن انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان آگاهی داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار احمد علی گودرزی اضافه کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان در امتداد کنترل و مراقبت از مرزها و برخورد قاطع با قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی مکسوخته (سراوان) باخبر شدند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان و زمان برنامه ریزی شده برای انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص و مرزداران هنگ مرزی سراوان در قالب چندین تیم، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، هنگامی که اعضای باند قصد داشتند این محموله را وارد کشور کنند در دام مرزبانان گرفتار شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا اشاره کرد: سوداگران مرگ زمانی که خودرا در کمین و محاصره مرزداران دیدند به سمت ماموران تیراندازی کردند که مرزداران نیز با رعایت قانون به کارگیری سلاح مبادرت به تیراندازی می کنند. در نهایت بعد از درگیری مسلحانه، باتوجه به اتخاذ تاکتیک های عملیاتی مناسب از جانب مرزداران، سوداگران مرگ که عرصه را بر خود تنگ دیدند با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل متواری شدند.

گودرزی اضافه کرد: مرزداران در پاکسازی از محل موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی حامل موادمخدر، چهار تن و ۲۶ کیلو و ۶۱۵ گرم شامل ۳ تن و ۷۰۲ کیلو و ۶۱۰ گرم تریاک و ۳۲۴ کیلو و ۵ گرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه به یک عملیات موفقیت آمیز دیگر توسط مرزبانان در مرزهای شرقی کشور با همکاری عوامل انتظامی اشاره نمود و اظهار داشت: در عملیاتی جداگانه ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

بنا براعلام سایت پلیس وی با اشاره به اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار مرزبانان قرار دارد، اظهارکرد: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی، اجازه نمی دهند قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه ای از مرزهای کشور احساس امنیت و آرامش کنند.

منبع:

1399/08/22
12:44:17
5.0 / 5
1502
تگهای خبر: دام , سایت , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک