در حاشیه جلسه دولت مطرح شد

تازه ترین شروط استخدام معلمان

تازه ترین شروط استخدام معلمان وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: بطور قطع كسانی كه از شاد استفاده می نمایند می توانند شهادت دهند كه مشكلات آن روند نزولی را طی می كند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در پاسخ به این پرسش که اقدام تازه وزارت آموزش و پرورش برای بهبود وضعیت سامانه شاد چیست؟ اظهار داشت: عموم فرهنگیان آگاه هستند که شاد یک مولود شش ماهه است و از آن روزی که شروع به کار کرده تابحال برای بهبود وضعیت آن تلاش نموده ایم تا پاسخگوی نیاز فرهنگیان باشد.
وی اضافه کرد: مشکل اصلی سامانه شاد هم اکنون این است که دریافت یا انتقال اطلاعات در بعضی ساعات روز با ایراد مواجه می باشد که ما هم ساعات کلاس ها را در طول هفته توزیع کردیم و هم با همراه اول که زیرساخت این کار را فراهم نموده، گفت و گو کرده ایم تا این زیرساخت را تقویت نمایند.
حاجی میرزایی اشاره کرد: بطور قطع کسانی که از این سامانه استفاده می نمایند می توانند شهادت دهند که مشکلات شاد روند نزولی را طی می کند.
وی درباره مصوبه روز گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره معلمان نیز اظهار نمود: روز گذشته در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید که منحصرا ورود معلم، مدیر، مشاور، مربی پروشی و مراقب سلامت بوسیله دانشگاه «شهید رجایی» و «فرهنگیان» باشد. این دو دانشگاه البته اجازه دارند که از ظرفیت سایر دانشگاه ها تحت نظارت خودشان استفاده کنند.
وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: اما در هر صورت هیچ کس نمی تواند معلم باشد مگر اینکه یک دوره حداقل یک ساله را در این دو دانشگاه طی کرده باشد. در این نشست همین طور تصویب گردید که هرکس در آموزش و پرورش تدریس می کند، مدرک صلاحیت معلمی را هم داشته باشد که چگونگی احراز این صلاحیت ها هم به شورای عالی آموزش و پرورش و دولت سپرده شده است.
وی در آخر اظهار داشت: همین طور در این نشست مصوب شد که استخدام معلمان در هر منطقه بر طبق ظرفیت های بومی آنجا باشد، البته از هر جای کشور هم که بخواهند در منطقه ای استخدام شوند، مخالفتی وجود ندارد ولی اگر به آن منطقه بروند تا اختتام خدمت باید در آنجا مشغول باشند.1399/08/28
13:37:33
5.0 / 5
1447
تگهای خبر: آموزش , دام , دریا , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک