تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان (۱ آذر ماه) در محدوده قابل قبول است و و با عنایت به وضعیت ناپایدار جوی و بارش باران پیشبینی می شود كیفیت هوا طی روز در محدوده قابل قبول باقی بماند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در اولین ساعات امروز (۱ آذر ماه) کیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که عموما ناشی از افزایش ترافیک در اولین روز هفته و عدم وزش باد طی ساعات گذشته است، بااین حال با عنایت به وضعیت ناپایدار جوی و بارش باران در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

طی روز با تداوم بارش ها و ناپایداری جوی شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و به تبع آن کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. در اواخر وقت هم با وجود افزایش ترافیک شامگاهی پیشبینی می شود کیفیت هوای بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۲ آذر ماه) با افزایش تردد خودرو ها و عدم وزش باد مؤثر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزایش می یابد و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

کاهش ناپایداری جوی طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم نخواهد کرد و پیشبینی می شود با افزایش تردد خودرو ها در ساعات پایانی فردا (۲ آذر ماه) تا حدودی بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۶۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/09/01
16:15:39
5.0 / 5
1261
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک