تخریب بناها در سرزمین های تصرف شده فیروزكوه

تخریب بناها در سرزمین های تصرف شده فیروزكوه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزكوه اظهار داشت: طی عملیات رفع تصرف برخی اراضی ملی فیروزكوه تمامی دیواركشی ها، فنس كشی ها و بناهای ساخته شده در این اراضی تخریب شد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا عباس قاسمی اظهارکرد: با هدف حفظ انفال و عرصه های ملی از آغاز سالجاری تابحال بیشتر از ۲۰ هکتار اراضی ملی شهرستان فیروزکوه از ید متصرفان خارج شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه اضافه کرد: ۱۳ هکتار از این اراضی تصرف شده در اجرای ۱۲ فقره حکم قطعیت یافته قضایی و مابقی در جهت اجرای ۲۳ فقره تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون حفاظت از جنگل ها و مراتع و با دریافت دستور مقام قضایی بازپس گیری و به دولت بازگردانده شده است.

وی در ادامه اظهارکرد: عملیات رفع تصرف از این اراضی با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه و همکاری نیروی انتظامی به مرحله اجرا درآمده و تمامی دیوارکشی ها، فنس کشی ها و بناهای بوجود آمده تخریب شده است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه عرصه های ملی و منابع طبیعی را جزو ثروت عمومی برشمرد و خاطرنشان کرد: عرصه های منابع طبیعی متعلق به نسل حاضر و نسل های آینده است. ازاین رو حفظ این منابع پرارزش ضرورتی انکارناپذیر به شمار می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران قاسمی در انتها اظهار داشت: بنابر تعامل مناسب بین منابع طبیعی، مقامات قضائی و نیروی انتظامی و رصد و پایش عرصه های ملی توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی، شرایط ناامنی برای سودجویان و فرصت طلبان به وجود آمده است و بدون هیچ اغماضی با متخلفان و متعرضان به انفال برخورد قانونی صورت می گیرد.

منبع:

1399/09/02
20:19:35
5.0 / 5
940
تگهای خبر: آب , جنگل , حفاظت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک