پیشبینی تحقق ۸۰ درصدی بودجه غیرنقد شهرداری تا آخر سال

پیشبینی تحقق ۸۰ درصدی بودجه غیرنقد شهرداری تا آخر سال خرید و فروش حیوان خانگی: معاون مالی و اقتصادی شهری شهرداری تهران اعلام نمود: با عنایت به برنامه های پیش روی مناطق و هماهنگی های انجام شده با سازمان املاك و مستغلات و سازمان سرمایه گذاری و مشاركت های مردمی انتظار می رود درصد تحقق بودجه غیر نقد تا آخر سال حداقل ۸۰ درصد مصوب آن باشد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عبدالحمید امامی درباره میزان تحقق بودجه غیرنقد امسال توضیح داد: بر مبنای مصوبه بودجه سال ۱۳۹۹، بودجه غیر نقدی سال جاری بالغ بر ۶۱.۱۴۶ میلیارد ریال است که تا تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۰.۶۵۷ میلیارد ریال از کل بودجه محقق و وصول شده است.
او افزود: باتوجه به اینکه در این بازه زمانی یعنی از اول فروردین تا ۱۵ آبان در بخش بودجه غیر نقد باید ۳۸.۵۹ میلیارد ریال وصول می شد، الان ۲۸ درصد از کل بودجه غیر نقد محقق شده است.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه بخش مهمی از تحقق بودجه غیر نقد در ارتباط با فروش املاک و پروژه های مشارکتی و مطالبات از دستگاههای دولتی است، اظهار داشت: با عنایت به برنامه های پیش روی مناطق و هماهنگی های انجام شده با سازمان املاک و مستغلات و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی انتظار می رود درصد تحقق بودجه غیر نقد تا آخر سال حداقل ۸۰ درصد مصوب آن باشد.
به قول امامی، بودجه غیرنقد مانند بودجه نقد نیست که فورا به حساب خزانه واریز شود، بودجه غیرنقد از مرحله مذاکره تا کارشناسی ملک، فرایند ای زمان بر دارد.
بنا براعلام سایت شهر، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اضافه کرد: فروش املاک و پروژه ها در حد تأمین تعهدی است که به شهرداری بر مبنای بودجه واگذار شده است و شهرداری تهران در دوره جدید هیچ وقت بر خلاف قوانین و مقررات شهرسازی عمل نکرده و قصدی برای حرکت در راه گذشته هم ندارد.1399/09/08
13:01:55
5.0 / 5
1216
تگهای خبر: آب , سایت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی
دوستان خرید و فروش حیوان خانگی
خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک