هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده شد

هوای پایتخت برای گروه های حساس آلوده شد خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پیش بینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (19 آذر ماه) در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس باشد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز ( ۱۹ آذر ماه) عدم وزش باد مؤثر، انباشت آلاینده ها از شب گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی موجب افزایش غلظت ذرات معلق شده و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

با تداوم جو آرام طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و پیش بینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند. در شامگاه نیز با افزایش حجم ترافیک بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده خواهد شد و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

با افزایش تندی باد تا اولین ساعات فردا ( ۲۰ آذر ماه) از غلظت آلاینده ها کم می شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز با افزایش ناپایداری و رشد ابر پیش بینی می شود شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم گردد همین طور احتمال بارش پراکنده و گاهی وزش باد تا اواخر وقت فردا (۲۰ آذر ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۳ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/09/19
17:45:43
5.0 / 5
1337
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک