محدودیت های جدید كرونایی اعلام شد:

از تعطیلی ساعت ۱۹ اصناف استان مركزی تا ممنوعیت شادی خیابانی برای پرسپولیس

از تعطیلی ساعت ۱۹ اصناف استان مركزی تا ممنوعیت شادی خیابانی برای پرسپولیس مرکزی استاندار مرکزی اظهار داشت: شنبه و یکشنبه هفته آتی اصناف در ساعت 19 تعطیل می شوند و منع تردد از ساعت 20 اعمال خواهد شد.


سید علی آقازاده 27 آذرماه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان مرکزی با اعلان اینکه اساس جلسه امروز درباب چگونگی برگزاری شب های پایانی پاییز و شب یلداست، اظهار نمود: در آخر آذرماه نسبت به انتها آبانماه شرایط بین 70 تا 80 درصد در مورد ابتلا، فوت و درمان سرپایی و بستری بهتر است که گویای وضعیت خوبی است.
وی با اشاره به عملکرد موفق قرارگاه و طرح شهید قاسم سلیمانی، اضافه کرد: امشب و فردا شب همچنان ترددها برقرار است و پیشنهاد می دهم که برای شنبه و یکشنبه محدودیت ها را اعمال نماییم.
استاندار مرکزی اشاره کرد: تمامی واحدهای صنفی و مغازه ها در ایام شنبه و یکشنبه ساعت ۱۹ تعطیل شوند و از ساعت ۲۰ تا ۴ بامدادان نیز منع تردد اعمال شود و مردم هم امسال شب یلدا را به صورت خانوادگی برگزار کنند نه فامیلی، تا باردیگر شاهد طغیان این بیماری نباشیم.
وی با اعلان اینکه خیلی موافق تعطیلی آژانس ها و اسنپ نیستم، اما باید اعلام گردد که از حمل و نقل خانوادگی اجتناب کنند هر چند که کار دشواری است، بیان کرد: فرمانداران نیز باید بر این مصوبات نظارت داشته باشند بطوریکه فعالیت آژانس ها و اسنپ فقط برای موارد ضروری انجام گیرد.
آقازاده با اشاره به مسابقه تیم پرسپولیس در فینال آسیا، اظهار داشت: در صورت قهرمانی پرسپولیس حضور خودرو ها در خیابان مشمول جریمه خواهد شد و امیدواریم که مردم در خانه شادمانی کنند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اشاره کرد: آمارها حاکی از آنست که امروز نتایج دو هفته تعطیلی را شاهدیم و امیدواریم روند کاهشی را شاهد باشیم.
بهروز اکرمی با اعلان اینکه تنها راه مقابله با ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی است، اظهار داشت: دو هفته تعطیلی اعمال شد و دستاورد آنرا امروز شاهدیم، اگر سهل انگاری صورت گیرد ممکنست مجدد از شرایط نارنجی به قرمز بازگردیم و با این بازگشت اساسا محدودیت مجدد اعمال می شود.
وی اشاره کرد: پیشنهاد اول برای دورهمی شب یلدا تعطیلی کل گروه های شغلی برای روز یکشنبه از ساعت 18 یا 19 و ممنوعیت تردد حتی برای آژانس ها و اسنپ ها بود و فقط تاکسی ها طی هماهنگی با پلیس راهور برای موارد ضرروری مجاز به تردد باشند، همین طور پیشنهاد دوم اعمال محدودیت برای شنبه و یکشنبه بود.
اکرمی اظهار داشت: البته ستاد ملی در روز شنبه محدودیت هایی ر ا تصویب خواهدنمود و استانها نیز مجاز به تصویب محدودیت هستند، اما اگر مردم استان از هر گونه میهمانی فامیلی پرهیز کنند با چالش خاصی روبرو نخواهیم بود.
اکرمی بیان کرد: آرایشگاه های زنان در شهرهای نارنجی مجاز به فعالیت هستند، اما باید پروتکل های ویژه پیش بینی شده را رعایت نمایند و اگر دانشگاه عدم رعایت این پروتکل ها را مشاهده کند اساسا پلمب صورت می گیرد، همین طور آموزشگاه های موسیقی باتوجه به قرار گرفتن در گروه دو می توانند فعال باشند.



1399/09/28
12:45:02
5.0 / 5
953
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک