وضعیت قرمز كیفیت هوا در ۱۷ ایستگاه تهران

وضعیت قرمز كیفیت هوا در ۱۷ ایستگاه تهران بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، درحال حاضر کیفیت هوای پایتخت با شاخص میانگین 139 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد این در حالیست که وضعیت کیفیت هوا در 17 ایستگاه قرمز و در وضعیت ناسالم برای همه است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس آخرین اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درحال حاضر کیفیت هوا در ایستگاه های اقدسیه (منطقه ۱)، پیروزی (منطقه ۱۳)، تربیت مدرس (منطقه ۶)، شادآباد (منطقه ۱۸)، شریف (منطقه ۲)، شهرداری منطقه ۲۰ و شهرداری منطقه ۲ ناسالم برای همه افراد است.

علاوه بر این کیفیت هوا در بعضی ایستگاه های دیگر ازجمله شهرداری منطقه ۱۰، شهرداری منطقه ۱۱، شهرداری منطقه ۲۲، پارک رازی (منطقه ۱۱)، پارک سلامت (منطقه ۱۷)، پارک شکوفه (منطقه ۱۴)، پارک قائم (منطقه ۱۸)، دانشگاه تهران (منطقه ۶)، شهرداری منطقه ۱۵ و فرمانداری شهر ری (منطقه ۲۰) برای همه افراد ناسالم گزارش شده است.

در این بین کیفیت هوا در هفت ایستگاه پونک، ستاد بحران (منطقه ۷)، شهرداری منطقه ۴، گلبرگ (منطقه ۸)، پاسداران (منطقه ۳)، دانشگاه شهید بهشتی (منطقه ۱) و ژئوفیزیک (منطقه ۶) - ناسالم برای گروه های حساس است.

بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی آلودگی هوا در کلان شهرها همچون تهران تا فردا (۴ دی) کماکان ادامه دارد. بدین جهت سفارش می شود که افراد از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند همین طور لازم است که مبتلایان به بیماریهای قلبی یا ریوی، سالمندان، کودکان و زنان حامله کارهای طولانی یا سنگین خارج از منزل خودرا کاهش دهند.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر طبق این تقسیم بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا "پاک"، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا "قابل قبول(سالم) یا متوسط"، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا "ناسالم برای گروه های حساس"، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا "ناسالم برای همه گروه ها"، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا "بسیار ناسالم" و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا "خطرناک" است.
1399/10/03
21:25:57
5.0 / 5
880
تگهای خبر: آب , آلودگی , بیماری , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک