مدیركل حفاظت محیط زیست استان قم:

مجتمع پالایشگاهی سراجه در زمینه بیابان زدایی مشاركت كند

مجتمع پالایشگاهی سراجه در زمینه بیابان زدایی مشاركت كند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی قم مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم اظهار داشت: مجتمع پالایشگاهی سراجه در مرکز یکی از کانون های فعال گرد و غبار قرار گرفته و می تواند در زمینه بیابان¬زدایی در این منطقه همکاری و مشارکت فعالانه ای داشته باشد.


سید رضا موسوی مشکینی در بازدید از مجتمع پالایشگاهی و ذخیره سازی سراجه در سخنانی گفت: همکاری ها و تعاملات خوبی در هر دو مجموعه شکل گرفته است و باید برای رسیدن به سطح مطلوبی از مؤلفه های زیست محیطی گام های مؤثری برداشته شود.
وی با اعلان اینکه موضوع پسماند یکی از اولویت های سازمان حفاظت محیط زیست بوده و دفتر مستقلی با همین عنوان در سازمان شکل گرفته است، اشاره کرد: مدیریت پسماندها در حوزه های صنعتی، پزشکی و کشاورزی باید از طرف تولیدکننده های پسماند به صورت کاملا روشن و مشخص صورت گیرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به وجود پسماندهای بسیار آلاینده در مجتمع پالایشگاهی سراجه، مدیریت اصولی این پسماندها و نظارت دقیق بر روند انجام آنرا بسیار مهم دانست و اظهار داشت: خوداظهاری زیست محیطی در این مجتمع باید به صورت فصلی انجام شده و هماهنگی های لازم با این اداره کل صورت گیرد.
او در آخر با اعلان اینکه مجتمع پالایشگاهی سراجه در مرکز یکی از کانون های فعال گرد و غبار قرار گرفته است، اشاره کرد: این مجتمع می تواند در امتداد انجام مسؤولیت های اجتماعی، با همکاری دستگاههای اجرائی ذیربط نسبت به کاشت گسترده گیاهان بومی و بیابان¬زدایی در این منطقه اقدام و مشارکت کند.
منبع:

1399/10/06
19:37:25
5.0 / 5
668
تگهای خبر: پزشك , حفاظت , دام , زیست محیطی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک