سازمان هواشناسی هشدار داد

آلودگی هوا در 8 كلانشهر

آلودگی هوا در 8 كلانشهر خرید و فروش حیوان خانگی: سازمان هواشناسی ضمن هشدار نسبت به آلودگی هوا در تهران و هفت کلانشهر دیگر و سفارش به سالمندان، کودکان و بیماران قلبی و ریوی نسبت به خودداری از تردد در فضای باز، از وزش باد شدید در سه استان جنوبی آگاهی داد و نسبت به ضرورت پرهیز از سفر دریایی با شناورهای سبک تاکید نمود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است: پایداری جو توام با سکون هوا فردا (۷ دی ماه) در شهرهای اراک، اصفهان، تبریز، تهران، قزوین، قم و کرج، دوشنبه (۸ دی ماه) در شهرهای اراک، اصفهان، تبریز، تهران، قزوین، قم، کرج و مشهد، سه شنبه (۹ دی ماه) در شهاری اراک، اصفهان، تبریز، تهران، قزوین، قم، کرج و مشهد، چهارشنبه (۱۰ دی ماه) در شهرهای اراک، اصفهان، تبریز، تهران، قزوین، قم، کرج و مشهد و پنج شنبه (۱۱ دی ماه) در شهرهای اراک، اصفهان، تبریز، تهران، قزوین، قم، کرج و مشهد سبب افزایش غلظت و انباشت آلاینده ها می شود.

بر اثر حاکمیت این شرایط جوی رشد شاخص کیفیت هوا در حد گروه های حساس پیش بینی می شود و در صورت عدم کاهش منابع آلاینده ثابت و متحرک، ایین شاخص به حد ناسالم برای تمام گروه ها تبدیل خواهد شد. در این شرایط سازمان هواشناسی نسبت به پرهیز از ترددهای غیر ضروری به ویژه از طرف سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری و ریوی و عدم فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز سفارش می کند.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ دیگری آورده است: فردا (۷ دی ماه) در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، نوار شرقی کرمان و شرق هرمزگان و دوشنبه (۸ دی ماه) در جنوب سیستان و بلوچستان، نوار شرقی کرمان و نوار شرقی هرمزگان پیش بینی می شود. در این شرایط جوی احتمال لطمه رسیدن به سازه های موقت و پوشش گلخانه ها، سقوط اجسام از ارتفاع خصوصاً در کارگاه های ساختمانی و افزایش ارتفاع موج در سواحل وجوددارد.

محکم کردن سازه های موقت، تابلوهای تبلیغاتی، احتیاط در عبور از کنار ساختمان های نیمه کاره، پرهیز از سفرهای دریایی با شناورهای سبک، لغو پرواز هواپیماهای سبک و گلایدر و انجام سایر اقدامات پیشگیرانه از سفارش های سازمان هواشناسی است.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، هشدار زرد رنگ به مفهوم این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکنست در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را بوجود آورد. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرف دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع:

1399/10/07
11:55:49
5.0 / 5
990
تگهای خبر: آلودگی , بیماری , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک