افزایش آمار بهبودی در كودكان محك، در یك سال گذشته:

اختتام سرطان برای بیش از ۷۶۰۰ كودك

اختتام سرطان برای بیش از ۷۶۰۰ كودك به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیرعامل موسسه خیریه محک اظهار داشت: بهبودی کودکان مبتلا به سرطان یکی از بزرگ ترین دستاوردهای نیکوکاران این سرزمین در 30 سال فعالیت مؤسسه خیریه محک است. بدین جهت به رسم هر سال، در هفتم دی ماه، روز کودکان بهبودیافته از سرطان محک، خبر خوب بهبودی بیش از 7600 نفر از قهرمانان کوچک محک را به اطلاع تمامی بیماران مبتلا به سرطان، خانواده های آنها، نیکوکاران، پزشکان، متخصصان و نیکوکاران کشورمان می رسانیم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آراسب احمدیان، مدیر عامل محک با تاکید بر افزایش آمار بهبودی کودکان مبتلا به سرطان محک در یک سال قبل اظهار داشت: محک در تمامی سالهای فعالیت خود با همراهی تمامی اقشار جامعه، ارائه خدمات درمانی و حمایتی به همه کودکان مبتلا به سرطان در تمامی نقاط کشور را مهم ترین ماموریت خود دانسته و در آستانه ۳۰ سالگی این مؤسسه افتخار اطلاع رسانی خبر خوب بهبودی بیش از ۷۶۰۰ نفر از کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت آنرا به جامعه مدنی ایران دارد.
وی با اشاره به اهمیت درمان کودکان مبتلا به سرطان در هر شرایطی افزود: هم اکنون بیش از ۲۰ هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک، مراحل درمان خودرا در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی سراسر کشور ادامه می دهند که تامین هزینه دارو و درمان، ایشان را به روزهای خوش سلامتی و بهبودی نزدیک می کند.
مدیرعامل محک با بیان آنکه سرانه هزینه درمان کودکان مبتلا به سرطان در هشت ماهه سال ۹۹ با ۲۷ درصد رشد نسبت به هشت ماهه سال ۹۸ روبرو بوده است، اضافه کرد: محک با همراهی نیکوکارانش در تلاش است تا خانواده های کودکان مبتلا به سرطان با نگرانی کمتری تنها به درمان فرزند خود فکر و کودکان مسیر سخت مبارزه با بیماری را شادمانه تر طی کنند. درست است که در وضعیت حال حاضر، پیمودن این مسیر سخت تر از گذشته شده است، اما این سازمان با پذیرش شرایط و ایجاد راهکار برای تغییرات همراستا با تحولات پیش رو، این راه پر چالش را طی می کند. امید داریم با حضور و حمایت نیکوکاران این سرزمین، تخصص گرایی، خردجمعی و استفاده از تمام ظرفیت ها، شایسته ترین خدمات درمانی و حمایتی را به کودکان مبتلا به سرطان سرزمین مان تا رسیدن آنها به روزهای سلامتی ارائه نماییم.
بنابراعلام روابط عمومی محک، احمدیان در آخر اظهار داشت: از تمامی نیکوکارانی که دغدغه پشتیبانی از کودکان مبتلا به سرطان را دارند و با نیت خیرخواهانه خود قهرمانان کوچک محک را در راه مبارزه با سرطان همراهی می کنند، سپاسگزاریم؛ مسیر درمان سرطان، مسیری طولانی است که پیمودن آن جز با حمایت نیکوکاران سرزمین مان میسر نمی گردد. امیدوارم با تداوم این همراهی در آینده ای نه چندان دور بهبودی تعداد بیشتری از قهرمانان کوچک محک را به همگان مخابره نماییم.1399/10/07
19:35:31
5.0 / 5
617
تگهای خبر: بیماری , پزشك , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک