رئیس كل دادگستری استان گلستان اعلام كرد

بازگشت 470 هكتار از مراتع گنبد كاووس به منابع طبیعی بعد از 50 سال

بازگشت 470 هكتار از مراتع گنبد كاووس به منابع طبیعی بعد از 50 سال رئیس کل دادگستری استان گلستان از بازگشت ۴۷۰ هکتار از مراتع گنبد کاووس به منابع طبیعی اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان از بازگشت ۴۷۰ هکتار از مراتع گنبد کاووس به منابع طبیعی بعد از ۵۰ سال اطلاع داد و اظهار نمود: مالک این اراضی با سند رسمی مدعی ۵۰۰ هکتار از مراتع گنبد کاووس بود و رای دادگاه را هم برای این اراضی گرفته بود.

رئیس کل دادگستری گلستان اضافه کرد: به دلیل اهمیت موضوع، پرونده در کمیسیون ماده ۴۷۷ دادگستری گلستان بررسی و رای خلاف بین شرع تشخیص داده شد و برای اعلام نظر به دفتر رئیس قوه قضاییه فرستاده شد.

وی با بیان اینکه بعد از موافقت رئیس قوه قضاییه پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد، اظهار داشت: قضات شعبه اول دیوان عالی بعد از بررسی پرونده و با استناد به نقشه های هوایی قدیمی منطقه، فقط حدود ۲۷ هکتار از این زمین ها را کشاورزی شناختند و مابقی را منابع ملی اعلام نمودند.

هاشمیان با اشاره به اینکه رای دیوان عالی کشور قطعی است، اظهار داشت: با ابطال سند، این مراتع بعد از بیشتر از ۵۰ سال باردیگر به منابع طبیعی استان گلستان بازگشت.

منبع:

1399/10/21
13:50:17
0.0 / 5
608
تگهای خبر: طب , منابع , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک