هوای تهران برای ششمین روز متوالی آلوده شد

هوای تهران برای ششمین روز متوالی آلوده شد خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای الان (23 دی ماه) پایتخت در محدوده ناسالم برای همه گروه های جامعه است و تهران برای ششمین روز متوالی هوای آلوده را تجربه می کند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۲۳ دی ماه) انباشت آلاینده ها ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک موجب می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

حاکمیت جو پایدار و آرام طی روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را همچنان محدود خواهدنمود و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی می ماند. با افزایش ترافیک شامگاهی در اواخر وقت پیش بینی می شود بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با تداوم شرایط جوی پایدار تا بامداد فردا (۲۴ دی ماه) همراه با افزایش تردد خودرو ها انتظار می رود در بیشتر مناطق افزایش غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق موجب برقراری وضعیت ناسالم شود. این شرایط نامساعد جوی طی روز نیز ادامه خواهد داشت، پ بدین سبب در اواخر وقت فردا با عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۶۸ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۶۸ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها است.

منبع:

1399/10/23
21:03:31
0.0 / 5
724
تگهای خبر: دام , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک