سازمان محیط زیست:

گوگرد سوخت برخی نیروگاه های كشور بسیار بیشتر از حد استاندارد است

گوگرد سوخت برخی نیروگاه های كشور بسیار بیشتر از حد استاندارد است مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: برمبنای آخرین پایش ها، گوگرد سوخت برخی نیروگاه های کشور بسیار بیشتر از حد استاندارد و حدود 400 تا 8000ppm است.هلنا کعبی در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به اینکه سازمان حفاظت محیط زیست با همکاری دفاتر استانی به صورت دوره ای سوخت نیروگاه ها در استان های مختلف کشور را پایش می کند، اظهار نمود: بر طبق آخرین گزارش های هفتگی - که داده های آن بر طبق محاسبات انجام شده تا روزهای ابتدایی هفته جاری است - گوگرد سوخت نیروگاه هایی که از گازوییل استفاده می نمایند در بعضی مناطق کشور بسیار بیشتر از حد استاندارد است. گوگرد سوخت نیروگاه هایی که از گازوییل استفاده می نمایند در بعضی مناطق کشور بسیار بیشتر از حد استاندارد است.

وی افزود: برای مثال گوگرد سوخت تعدادی از نیروگاه های کشور بین ۴۰۰ تا ۸۰۰۰ppm گزارش شده این درحالیست که استاندارد گوگرد در سوخت گازوییل ۵۰ppm است.

مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه اشاره کرد: طبق آخرین گزارش پایش در نیروگاه های استان هایی مانند خوزستان، فارس، یزد و... از سوختی استفاده می شود که گوگرد بسیار بالایی دارد.

به گفته کعبی نتایج این پایش ها در اختیار مرکز ملی هوا و تغییراقلیم سازمان حفاظت محیط زیست قرار می گیرد تا موضوع را از وزارتخانه های مربوط پیگیری کنند.
1399/10/23
23:27:15
0.0 / 5
688
تگهای خبر: اقلیم , حفاظت , دام , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک