پلیس با صنایع آلاینده هم برخورد می كند؟

پلیس با صنایع آلاینده هم برخورد می كند؟ رئیس پلیس پایتخت اعلام نمود که پلیس با تمام توان در بحث مقابله با آلودگی هوا در تهران پای کار آمده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، کیفیت هوای تهران همچنان نگران کننده است و این وضعیت در شرایط تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و اعمال برخی دورکاری ها این گمانه زنی را تقویت کرده که امکان دارد سهم بعضی از صنایع و دستگاه ها در ایجاد آلودگی هوا بیش از اندازه پیشبینی شده باشد. در این شرایط احتمال برخورد با فعالیتهای آلاینده از جانب نهادهای نظارتی و قضایی وجود دارد و این نهادها می توانند با موارد تخلف برخورد کنند.
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: یکی از اقدامات پلیس توجه به سلامت مردم است. این توجه در موضوعات مختلفی نظیر محدودیت های کرونا، بحث دارو و... وجود دارد و آلودگی هوا هم یکی از این موارد است.
وی با اشاره به اینکه پلیس با تمام توان در روزهای آلودگی هوای تهران که به نظر می آید متاسفانه سال جاری نسبت به سال قبل بیشتر هم شده پای کار آمده است، اظهار داشت: در این حوزه ما همکاری خوبی با ستاد معاینه فنی، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تاکسیرانی و... داریم و وظایف و اقدامات قانونی خویش را هم انجام می دهیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اینکه آیا پلیس برخوردی هم با صنایع آلاینده و فعالیتهای منجر به افزایش آلودگی هوا داشته یا خیر اظهارکرد: در مورد به ما چیزی ابلاغ نشده است که بخواهیم با آن برخورد نماییم، اما اگر لازم باشد و از ما بخواهند، پلیس بعنوان ضابط دستگاه قضایی آنرا اجرا خواهد نمود و این آمادگی وجود دارد.
منبع:

1399/10/26
12:33:39
0.0 / 5
639
تگهای خبر: آلودگی , دام , سلامت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک