فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خبر داد

شهادت بیشتر از ۵ درصد نیروهای محیط بان

شهادت بیشتر از ۵ درصد نیروهای محیط بان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی خوزستان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از پیگیری پرونده ضاربین سید امین هادی پور محیط بان جانباز خوزستانی اطلاع داد.جمشید محبت خانی در مسافرت به اهواز، در نشستی با فرمانده انتظامی خوزستان، ضمن قدردانی از تلاشهای محیط بانان ضمن اشاره به اهمیت کار آنان اظهار داشت: بار اصلی حفاظت و حراست از محیط زیست به دوش این قشر زحمتکش است.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، وی افزود: تابحال بیشتر از ۵ درصد نیروهای محیط بان سازمان حفاظت محیط زیست شهید شده اند و بیشتر از ۴۰۰ محیط بان جانباز وجود دارد و بین این جانبازان افرادی هستند که حتی دو پا و چشم خویش را از دست داده اند. تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم دغدغه های این عزیزان را به حداقل برسانیم.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور ضمن قدردانی از رشادت و ایثار سید امین هادی پور اظهار داشت: این محیط بان جانباز، متعلق به تمام کشور است و همه مردم ایران دغدغه سلامت و پیگیری موضوعات و مشکلات وی را دارند و الان ما در این نشست حضور پیدا کردیم تا با کسب اطلاع از آخرین وضعیت، پرونده ایشان را مورد بررسی قرار دهیم.

در ادامه، سید محمد اکبری صالحی فرمانده انتظامی خوزستان هم ضمن قدردانی از رشادت های محیط بانان، در مورد پرونده سید امین هادی پور اظهار داشت: سه نفر از متهمان اصلی این پرونده دستگیر شده اند و اعتراف کرده اند که نفر اصلی که به هادی پور شلیک کرده، فراری است و کوشش برای دستگیری نفر اصلی همچنان ادامه دارد و امیدواریم هر چه زودتر این شخص دستگیر شود.

وی خاطرنشان کرد: سه متهم به جرم خود اعتراف کردند و بنابراین با قرار وثیقه آزاد هستند.

فرمانده انتظامی خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود به مبحث سرقت از اداره محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان هم اشاره نمود و اظهار داشت: خوشبختانه وسایل سرقت شده کشف و تلاش ها برای دستگیری سارق یا سارقان همچنان ادامه دارد.

در این جلسه سید امین هادی پور هم ضمن قدردانی از تلاشهای مجموعه نیروی انتظامی استان به گوشه ای از مشکلات خود اشاره نمود و خواهان پیگیری تا رسیدن به نتیجه کامل و دستگیری متهمان شد.

سید امین هادی پور محیط بان خوزستانی در فروردین ماه سال جاری از جانب افراد ناشناس مورد برخورد گلوله قرار گرفت و یک پای خویش را از دست داد.
1399/10/30
11:06:26
0.0 / 5
869
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک