كیفیت هوای تهران در وضعیت مطلوب

كیفیت هوای تهران در وضعیت مطلوب برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول روز جاری، وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که وزش باد شدید تا صبحگاه روز پنجشنبه (۲ بهمن۹۹) سبب خواهد شد کیفیت هوای شهر تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گیرد.
در طول روز وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پنجشنبه، پیشبینی می شود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.
در بامداد روز جمعه (۳ بهمن ۹۹) با وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، انتظار می رود کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد. در طول روز به تدریج از تندی باد کاسته خواهد شد و باعث محدود شدن پراکندگی آلاینده ها خواهد شد.
شایان ذکر است با حاکمیت این شرایط جوی تا ساعات پایانی جمعه، بر غلظت آلاینده ها افزوده شده و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۷۸ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۳ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
انتهای ‍پیاممنبع:

1399/11/03
13:27:47
0.0 / 5
652
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک