ورود بازرسی ناجا به پرونده سیلی به صورت مامورپلیس

ورود بازرسی ناجا به پرونده سیلی به صورت مامورپلیس به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فرمانده نیروی انتظامی ضمن دفاع از مامور راهور ناجا اظهار داشت: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، مبحث را تا احقاق حق سرباز وظیفه شناس پیگیری می نماییم.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهارکرد: دستورات ویژه برای پشتیبانی از حقوق سرباز وظیفه راهور ناجا صادر گردیده است و در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، نیروی انتظامی با قاطعیت پیگیر این مورد خواهد بود.

وی با تکیه بر اینکه جانانه از حقوق کارکنان خود دفاع خواهیم کرد و هیچ گونه گذشتی نداریم، اظهار داشت: سربازان وظیفه را چون فرزندان خود می دانم و بطور قطع در صیانت از شخصیت، کرامت و حق و حقوقشان لحظه ای درنگ نمی کنم.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: معاون حقوقی و امور مجلس ناجا همینطور بازرسی کل نیروی انتظامی به این مساله ورود پیدا کرده اند و مبحث در دست بررسی می باشد.

اشتری همینطور در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات ناجا در اجرای محدودیت های کرونایی اشاره نمود و اظهار داشت: نیروی انتظامی علاوه بر انجام مأموریت های ذاتی و محوله خود، از همان ساعات اولیه شیوع کرونا در کشور برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی و همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با شعار "حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت" با آمادگی کامل حضور داشت.

وی به اجرای طرح محدویت ترددهای شبانه و بین شهری اشاره نمود و افزود: از آغاز آذرماه سالجاری نیروی انتظامی با به کارگیری بیشتر از ۴۵۰ هزار نفر روز از همکاران ما در نیروی انتظامی در بیشتر از ۱۹۰۰ نقطه از کشور برای خدمت رسانی به مردم به کارگیری شده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای دکتر "سعید نمکی" - وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی - و حضور در پلیس راهور ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی خویش را برای رجوع کنندگان آماده کرده است و همچنان پرقدرت و با تمامی امکانات در کنار کادر درمان و مردم خواهیم بود.

منبع:

1399/11/05
21:49:19
0.0 / 5
606
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک