تداوم آلودگی هوای پایتخت طی امروز

تداوم آلودگی هوای پایتخت طی امروز به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (8 بهمن ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که بامداد امروز (۸ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته که ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز عدم وزش باد مؤثر، پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم پایداری و سکون جوی تا اواخر وقت پیشبینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۹ بهمن ماه) استمرار وارونگی جوی و انباشت آلاینده ها سبب برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق خواهد شد. طی روز هم برقراری جو آرام تجمع آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت.

با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۹ بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک، برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۶ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

انتهایی پیام


1399/11/08
14:51:28
0.0 / 5
546
تگهای خبر: آلودگی , دام , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک