نجار:

12 هزار پلاك در راه گسل ها قرار دارد

12 هزار پلاك در راه گسل ها قرار دارد خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وجود 12 هزار پلاک در راه گسل ها، ساخت و سازها بر روی گسل های مشا را کار چند روز و چند سال ندانست.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اسماعیل نجار در آیین افتتاح پروژه های عمرانی و در رابطه با مدیریت بحران شهرداری باقر شهر که با حضور استاندار تهران برگزار شد، با اشاره به بررسی و تحقیقاتی که در زمینه ساخت و سازها بر روی گسل صورت گرفته است، اظهار نمود: دو ماه پیش در شورای عالی شهرسازی و معماری اعلام گردید ۱۲ هزار پلاک در راه گسل ها قرار دارد. در این راستا به دستگاه های اجرائی خصوصاً شهرداری دستورالعمل هایی جهت اجرا و رعایت امور مسائل در این عرصه ابلاغ گردید.
وی ساخت و ساز درست و اصولی را ملاک کار دانست و اشاره کرد: ساخت و سازی که برمبنای بخشنامه ۲۸۰۰ و ویرایش چهار یا پنج مرحله ای که اتفاق افتاده است، اصل و اساس است و امیدوار هستیم هم مردم و هم دستگاه های اجرائی رعایت نمایند و شهرداری ها دقت لازم را در زمینه صدور پروانه ها داشته باشند.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تصریح بر اینکه سازمان مدیریت بحران کشور پیش از وقوع بحران وارد کار می شود، یاد آور شد: برمبنای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری که پس از حادثه بم صورت گرفت و همین طور برمبنای روح قانون که پیشگیری را اولویت دانسته است، سازمان مدیریت بحران کشور پیش از وقوع بحران وارد عمل می شود و حتی مسئولیت در قبل از وقوع حادثه سنگین تر است.
نجار ساخت و سازها بر روی گسل های مشا را کار چند روز و چند سال ندانست و عنوان کرد: انباشتی از مشکلات دراین زمینه در تهران وجود دارد و حل این مشکلات به آسانی قابل انجام نیست و رفع آن ها نیازمند محدودیت و استانداردسازی و همین طور الزام دستگاه های اجرائی و مردم به رعایت آنها است.
بر طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور، وی اشاره کرد: اقدامات زیادی در زمینه کاهش خسارات احتمالی در گسل مشا صورت گرفته است اما حقیقت آنست که این اقدامات کفاف یک حادثه بزرگ را نمی کند برای اینکه جمعیت زیادی در گسل مشا و دیگر گسل ها ساکن هستند و هر کدام عمل کنند فاجعه آفرین خواهند بود.
نجار در آخر این را هم اظهار داشت که یکی از کارهایی که انجام شده، این است که ۳۰ استان کشور را معین استان تهران قرار داده ایم و هر منطقه ای از تهران نیز معین استان های مشخص قرار داده ایم تا از ظرفیت کل کشور برای تهران در وضعیت حساس استفاده نمائیم.
منبع:

1399/11/14
12:12:09
0.0 / 5
834
تگهای خبر: دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک