هوای ناسالم تهران برای گروه های حساس

هوای ناسالم تهران برای گروه های حساس خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، با شروع تردد خودرو ها در بامداد روز شنبه (18 بهمن 99) انتظار می رود بر غلظت آلاینده ها افزوده شود، بااین حال، با وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز جمعه (۱۷ بهمن ۹۹) کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
همین طور طی روز با رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت. تداوم این شرایط جوی همراه با احتمال بارش تا اواخر وقت جمعه سبب کاهش غلظت آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول پیش بینی می شود.
با شروع تردد خودرو ها در بامداد روز شنبه (۱۸ بهمن ۹۹) انتظار می رود بر غلظت آلاینده ها افزوده شود، بااین حال، با وزش باد مؤثر کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر و احتمال بارش در ضمن روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند.
با پیش بینی وزش باد نسبتاً شدید در اواخر وقت شنبه، با وجود افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت قابل قبول و پاک در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۳ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۸ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
منبع:

1399/11/18
20:52:42
0.0 / 5
550
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک