آلودگی كلانشهرها كاسته می شود

آلودگی كلانشهرها كاسته می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از كاهش غلظت آلاینده های كلانشهرها از فردا اطلاع داد و روند حركت سامانه بارشی را در كشور شرح داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، ضمن پیش بینی وضعیت جوی كشور اظهار نمود: برپایه تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز با تداوم پایداری جو، هوای شهرهای صنعتی و پر جمعیت تهران، كرج، اصفهان و اراك غبارآلود پیش بینی می گردد كه از روز فردا (۱۲ دی ماه) از غلظت آلاینده ها در این مناطق كاسته خواهد شد.

وی اضافه كرد: امروز با ورود یك سامانه بارشی به كشوردر شمال غرب و به تدریج غرب كشور ابرناكی، وزش باد، بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف شروع می گردد. در بعضی مناطق از جنوب غرب و غرب كشور هم وزش باد و گرد و خاك رخ خواهد داد.

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار داشت: فردا گستره بارش ها مناطقی از جنوب غرب، دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی، دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر و تا اواخر وقت مناطقی از شمال شرق كشور را فرامی گیرد.

به گفته وظیفه، این سامانه روز چهارشنبه (۱۳ دی ماه) در سواحل مركزی و شرقی خزر، دامنه های شرقی البرز و شمال شرق كشور سبب ابرناكی بارش باران و برف و وزش باد و به تدریج از كشور خارج می گردد.

این كارشناس سازمان هواشناسی تصریح كرد: از اواخر وقت امروز و طی فردا در نیمه غربی كشور و نواحی مركزی دمای هوا ۴ تا ۸ درجه سپس روز چهارشنبه در شمال شرق و شرق كشور ۶ تا ۱۰ درجه كاسته می شود.

وی اضافه كرد: اواخر سه شنبه و روز چهارشنبه دریای خزر و چهارشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.

وضعیت هوای تهران طی دو روز آینده

مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی تهران اظهار نمود: فردا آسمان تهران ابری در بعضی ساعات بارش باران، در بعدازظهر نیمه ابری، همراه با وزش باد خواهد بود و بیشترین و كمترین دما در این روز ۱۲ و ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها اظهار داشت: آسمان تهران در روز چهارشنبه (۱۳ دی ماه) كمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید با بیشینه و كمینه دمای ۱۱ و ۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. 

1396/10/11
14:22:32
5.0 / 5
5312
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک