رییس شورای اسلامی شهر تهران عنوان كرد

به صفر رساندن تراكم فروشی یك پیروزی برای نظام است

به صفر رساندن تراكم فروشی یك پیروزی برای نظام است رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: موفقیت های این دوره مدیریت شهری باید به اطلاع مردم برسد و اینکه در این دوره مدیریت شهری توانستیم جلوی بسیاری از مفسده ها گرفته شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در انتها دویست و هفتاد و دومین جلسه شورا و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه پر باری داشتیم که پس از نطق ها و تذکرات اعضای شورا، آقای قبادی رئیس سازمان بهزیستی کشور هم دقایقی را به سخنرانی پرداختند و بعد وارد دستور جلسه که بررسی لایحه شهر دوستدار سالمند که از جلسه قبل شروع شده بود شدیم. در این نشست هم پیشنهادات مطرح را شده را به بحث گذاشتیم و بعضی از این پیشنهادات به تصویب رسیدند و بررسی ادامه پیشنهادات به جلسه بعد موکول شد.
وی ادامه داد: امروز تصویب گردید که نام سالمند بر مبنای استاندارد بین المللی به افراد ۶۵ سال به بالا اطلاق می شود و این لایحه سالمندان شهر تهران را در بر می گیرد. به سالمندان کارتی داده خواهد شد که با آن در سیستم حمل و نقل عمومی و اماکن فرهنگی و ورزشی متعلق به شهرداری تهران تخفیفاتی تعلق می گیرد و با این کارت مورد تکریم واقع می شوند و هم با مبلغی شارژ می شود.
هاشمی در ادامه در مورد روند بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران در شورا اظهار داشت: همانطور که می دانید بودجه به شورا آمده و هم اکنون در کمیسیون ها در حال رسیدگی است البته تعداد پیشنهادات بسیار زیاد بوده که ما این پیشنهادات را به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال کردیم و امروز هیات رییسه شورا نظر کمیسیون برنامه و بودجه را در مورد رسیدگی به پیشنهادات بررسی می کند و اگر اختلافی بین کمیسیون برنامه و بودجه و دیگر کمیسیون ها بود در کمیسیون تلفیق به این موراد رسیدگی خواهیم کرد.
به قول هاشمی، هفته آینده بخش اول بودجه شهرداری که در ارتباط با درآمدها است را در شورا مورد بررسی قرار خواهیم داد.
هاشمی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به مصاحبه روز گذشته شهردار تهران با اصحاب رسانه اظهار داشت: ایشان گفتند چهل و اندی سال از پیروزی انقلاب گذشته و پس از جنگ تحمیلی روش جدید در مدیریت شهری بوجود آمد و تصمیم گرفته شد که مدیریت شهری باید خود کفا شود. همین مساله سبب شد که شهرداری ها به سمت قانون فروشی و شهر فروشی بروند تا بتوانند شهر را اداره کنند که اوج این مورد را در مدیریت قبلی شهرداری دیدیم.
وی ادامه داد: آقای شهردار گفتند لازم است روش مدیریت در شهر را عوض نماییم و اجازه ندهیم شهرداری ها به سمت قانون فروشی ها بروند که در این راه توانستیم تراکم فروشی و فروش طبقات اضافی را به صفر برسانیم و به نظر من این یک پیروزی برای نظام جمهوری اسلامی است. چون که در کنار عدم تراکم فروشی توانستیم شهر را اداره نماییم، هزینه های حقوق نگهداشت شهر را بدهیم و در عین حال به سمت اجرای مگاپروژه هایی نرفتیم که مشخص نیست برای شهر نفع داشته باشد یا نه. ما به کیفیت زندگی در شهر پرداختیم و این روشی است که باید کلان شهر ها به آن بپردازند.
هاشمی تصریح کرد: ما به شهرداری تهران نیامدیم که استخدام های بی رویه نماییم و اقوام و دوستان را با فشار وارد سیستم مدیریت شهری نماییم، شما می بینید که در این دوره مدیریت شهری تعداد پرسنل به زیر ۶۰ هزار نفر رسیده است. از طرفی می بینیم که در شهر فروشی ها و کمیسیون های ماده ۱۰۰ تعداد خلاف ها کم شده و نگاه ویژه ای به فضای سبز و فعالیتهای فرهنگی و طرح هایی نظیر نیلوفری شده است.
به قول وی، شهردار تهران باید در مورد این موفقیت ها با رسانه ها صحبت کند و هم اینکه ما در این دوره مدیریت شهری نه تنها بر بدهی شهرداری نیافزودیم بلکه بخشی از بدهی انباشته شهرداری از دوره قبل را هم پرداخت کردیم.1399/11/26
15:28:42
0.0 / 5
688
تگهای خبر: دام , زندگی , طب , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک