مرگ 2 توله ببر سفید بر اثر كرونا در باغ وحشی در پاكستان

مرگ 2 توله ببر سفید بر اثر كرونا در باغ وحشی در پاكستان خرید و فروش حیوان خانگی: دو توله ببر سفید 11 هفته ای در باغ وحش لاهور، چهار روز بعد از شروع درمان شان با فرض ابتلای آنان به ویروس پانلوکوپنیا که یک ویروس تنفسی شایع در سیستم تنفسی گربه سانان است، تلف شدند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مقامات محلی می گویند بنظر می رسد مرگ اخیر دو توله ببر در این باغ وحش بر اثر مبتلاشدن به کرونا بوده است.
کالبدشکافی، لطمه شدید ریوی در آنها را نشان داده و نتیجه کالبدشکافی حاکی از آنست که علت مرگ آنها مبتلاشدن به کرونا بوده است.
بااینکه هنوز هیچ آزمایشی برای یافتن رد ژنتیکی ویروس کرونا انجام نشده اما "کایران سلیم"، معاون این باغ وحش به رویترز اظهار داشت که آنان معتقدند این توله ببرها قربانی همه گیری کرونا شده اند که تا حالا جان بیش از ۱۲ هزار نفر را در پاکستان گرفته است.
سلیم اظهار داشت: بعد از مرگ آنها، باغ وحش آزمایش هایی را روی همه کارکنان باغ وحش انجام داد و نتیجه آزمایش کرونای شش تن از آنان مثبت شد، همچون یک نفر که ​​مسئول نگهداری از این توله ببرها بود و این امر یافته های کالبد شکافی را تقویت می کند.
به گزارش ایندیپندنت، وی ادامه داد: توله ها احیانا ویروس را از شخصی که به آنها غذا می داد، گرفته بودند.
منبع:

1399/11/26
23:08:01
0.0 / 5
956
تگهای خبر: ثبت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک