كشف 950 تن انواع مواد مخدر امسال

كشف 950 تن انواع مواد مخدر امسال به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهار داشت: طی سالجاری 950 تن انواع مواد مخدر در سطح کشور کشف و با تلاش همکارانمان از ورود این میزان مواد به کشور و ترانزیت به سایر کشورها جلوگیری شده است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سردار مجید کریمی در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانسی روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر ساله این جلسه با هدف بررسی و ارزیابی عملکرد همکاران در سراسر کشور در عرصه مبارزه با مواد مخدر و ابلاغ تدابیر سردار حسین اشتری - فرمانده ناجا - برگزار می گردد.

وی افزود: برنامه های ما در سال ۱۴۰۰ و ابلاغ آنها به تمامی همکاران در سراسر کشور در این جلسه در دستور کار قرار می گیرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اعلان اینکه ۷۶ درصد از مواد مخدر کشف شده در داخل کشور مربوط به مناطق و حاشیه شرقی است، اشاره کرد: اهتمام می نماییم که تلاش و قدرت خودرا در حوزه مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، خرده فروشان و ساماندهی معتادان افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: یک قرارگاه هوشمندسازی نیز در داخل ناجا به راه افتاده است و پلیس های تخصصی نیز در حال بررسی و طراحی سیستم های هوشمند در حوزه های مختلف هستند. پلیس مبارزه با مواد مخدر هم طراحی سیستم ها و سامانه های خاص خودرا در دستور کار قرار دارد.

کریمی با اعلان اینکه قسمتی از تحریم ها نیز شامل حال تجهیزات پلیسی و فنی شده است، اظهار داشت: از شروع امسال تعامل با شرکت های دانش بنیان را بطور ویژه مدنظر قرار داده ایم. امید است به سمتی برویم که دانش بومی و تجهیزات بومی را در این عرصه تولید نماییم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درباب پیشرفت در حوزه کشف علمی جرم اشاره کرد: در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده که در توسعه اشراف اطلاعاتی ماموران، شناسایی معتادان متجاهر، خرده فروشان و... موثر خواهد بود.

منبع:

1399/11/28
21:08:05
0.0 / 5
591
تگهای خبر: دام , شركت , طراحی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک