مسابقه عكاسی كودكان برای نوروز

بجای سبزه عید، نارنج بكارید

بجای سبزه عید، نارنج بكارید خرید و فروش حیوان خانگی: همزمان با فرا رسیدن فصل بهار، فرهنگسرای رسانه مسابقه «شهر نارنج» را برگزار می نماید.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و سرزنده شدن باردیگر طبیعت، مسابقه عکاسی «شهر نارنج» را در قالب بسته برنامه «تهران درخت دارد» برگزار می نماید. این مسابقه با هدف حفظ و نگهداری طبیعت از لطمه های زیست محیطی و فرهنگسازی کاشت درخت نارنج بجای سبزه گندم در آستانه نوروز ۱۴۰۰ به راه افتاده است.
در این مسابقه سعی شده است تا ضمن آگاه سازی مخاطبان از لطمه های زیست محیطی کاشت سبزه گندم بعنوان سبزه عید، از کودکان دعوت شود تا هسته درخت نارنج بکارند و با ارسال عکس آن در مسابقه شرکت نمایند.
بر این اساس، کودکان ۷ تا ۱۲ سال می توانند در این مسابقه شرکت نمایند و هر کودک اجازه ارسال ۳ عکس را دارد. این عکس ها می تواند شامل سبزه نارنج در کنار سفره هفت سین یا درخانه و فضای باز ثبت گردد.
شهر نارنج از روز دوشنبه ـ ۱۸ اسفند ماه ـ شروع به کار کرده و تا ۳۰ فروردین سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان باید تصاویر خودرا در دو بخش موبایلی یا دوربین حرفه ای تهیه کرده و به آدرس ایمیل resanehfarhangsara@gmail.com ارسال نمایند.
به ۳ نفر برگزیده این مسابقه توسط داوران جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. عکس ها باید با مشخصات کامل عکاس، شماره تلفن، کدملی و اسم شهر ارسال شوند.
منبع:

1399/12/18
19:25:58
0.0 / 5
335
تگهای خبر: ثبت , دام , زیست محیطی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک