وضعیت قرمز كیفیت هوای تهران در یك روز بارانی

وضعیت قرمز كیفیت هوای تهران در یك روز بارانی خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت با وجود بارش باران در بعضی مناطق الان (27 اسفندماه) در محدوده ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که بامداد امروز (۲۷ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

به تدریج با افزایش نسبی تندی باد طی روز تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت پیش بینی می شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا بهبود پیدا کند، هرچند در ساعات اوج ترافیک در مناطق پرتردد افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا (۲۸ اسفند ماه) وزش باد مؤثر از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود. جو ناپایدار و وزش باد مؤثر طی روز، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود.

شایان ذکر است ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۲۸ اسفند ماه) همراه با وزش باد مؤثر تا نسبتا شدید، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۵۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای همه گروه ها قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۵۱ است و هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.

منبع:

1399/12/27
19:10:48
0.0 / 5
463
تگهای خبر: بارش , دام , دما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک