بكارگیری ۴۰ هزار گشت خودرویی و پیاده در نوروز

بكارگیری ۴۰ هزار گشت خودرویی و پیاده در نوروز به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی فرمانده نیروی انتظامی کشور از به کارگیری بیشتر از ۲۷۰ هزار نفر در چارچوب ۴۰ هزار گشت خودرویی و پیاده برای اجرای طرح اقتدار نوروزی اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار اشتری در رزمایش اقتدار نوروزی ضمن تبریک سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: باید تقارن عید باستانی نوروز با اعیاد شعبانیه را به فال نیک بگیریم. خدا را شاکریم در ساعات پایانی سال ۹۹ و آستانه ورود به سال جدید در خدمت همکاران پرکار و خستگی ناپذیر در فرماندهی تهران بزرگ هستیم.
وی ادامه داد: نعمت امنیت در کشور جمهوری اسلامی ایران برقرار است. امروز به پاس زحمات همه رزمندگان اسلام مجاهدت های ایثارگران و تلاش بی وقفه نیروی انتظامی، هدایت های رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم، امنیت باثبات در کشور وجود دارد که آنرا مدیون شهدا هستیم.
اشتری تصریح کرد: در نعمت سلامت هم در وضعیت خوبی هستیم. هرچند در یکسال گذشته ایران و تمام دنیا با ویروس منحوس کرونا درگیر بوده اند و در میهن اسلامی تعداد زیادی به دنبال شیوع این ویروس جان خویش را از دست داده اند که به خانواده جانباختگان تسلیت می گوییم، اما با تلاش کادر درمان و مردم نیروهای مسلح و همکارانم در نیروی انتظامی توانستیم از پیشرفت این بیماری جلوگیری نماییم. در این راستا کادر درمان تلاش بسیاری کرده و باید به شهدای عرصه سلامت درود بفرستیم.
وی خاطرنشان کرد: ما نسبت به بسیاری کشورها که ادعای پیشرفتگی می کنند با استفاده از توان کادر درمان جلوی این بیماری را بهتر گرفتیم. در مقطعی که روزانه حدود ۵۰۰ نفر در کشور جان خویش را به علت مبتلا شدن به این بیماری از دست می دادند امروز به عدد دو رقمی رسیده ایم هرچند که این میزان هم ناراحت کننده است. نیروی انتظامی از روز اول در کنار کادر درمان بود و تمام دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی کرونا به صورت دقیق اجرایی شد. در بحث فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت ها تلاش گسترده ای انجام شد. بیشتر از ۶۷۰ هزار نفر روز نیروی انتظامی به کارگیری کرد تا اجرای منع ترددها محقق شود. در بحث محدودیت اصناف نیروی انتظامی برای اعمال قانون اقدامات بزرگی را انجام داد و امروز هم دوشا دوش کادر درمان مشغول به خدمت رسانی است البته حتما ضعف ها و خلل هایی وجود دارد که باید سال آینده نسبت به رفع آنها اقدام نماییم.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به شعار سال یعنی «امنیت و سلامت نشاط بهاری» اظهار داشت: بیشتر از ۲۷۰ هزار نفر از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از مرزها تا مرکز شهرها و جاده ها حضور دارند و بیشتر از ۴۰ هزار گشت خودرویی و پیاده در این ایام مشغول خدمت خواهند بود. در این ایام که برابر مصوبات ستاد ملی کرونا سفارش شده از سفرهای غیرضرور اجتناب شود و شهرهایی که محدودیت سفر برای آنها اعلام شده همکاران من در همه مسیرها حضور دارند و در کنار مردم عزیز هستند.
وی تصریح کرد: باید از اموال، منازل و واحدهای صنفی حفاظت نماییم. نیروی انتظامی در تمام شهرها حضور دارد و سفارش من به مردم این است که در حین سفرها رعایت قوانین و پروتکلهای بهداشتی را مدنظر قرار دهند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، فرمانده نیروی انتظامی کشور در حاشیه رزمایش اقتدار نوروزی در جمع خبرنگاران درمورد افزایش سفرها ظرف روزهای اخیر و احتمال اتخاذ تدابیری برای این مورد اظهار داشت: نیروی انتظامی خویش را موظف به اجرای دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا می داند و شهرهایی که ممنوعیت و محدودیت برای آنها ابلاغ گردیده هر کجا که رعایت نشود همکاران من اعمال قانون خواهند کرد. سفارش می نماییم مردم در شهرهایی که محدودیت دارند حضور پیدا نکنند تا گرفتار مشکل نشویم. اگر استانداران بنا بر ظرفیت، مورد خاصی را مدنظر داشته باشند با هماهنگی وزارت کشور ما در خدمت آنها هستیم.
اشتری درمورد اولویت پلیس در سال آینده هم اظهار داشت: ما همچنان در کنار کادر درمان حضور خواهیم داشت و دستورالعمل های ستاد ملی را اجرا می نماییم. در جهت ارتقای امنیت و افزایش توان در مرزها و افزایش توان پلیس های تخصصی اقدام خواهیم کرد. همینطور هوشمندسازی پلیس را تا آخر سال آینده امیدواریم به نقطه مناسبی برسانیم.
وی تصریح کرد: معیار ما دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا است و اگر قرار باشد در شهری اقدامات بیشتری صورت گیرد ستاد ملی آنرا بررسی و در صورت تصویب اعمال خواهد شد.
وی افزود: اقدامات شایسته و بزرگی در پلیس پارسال انجام شده است. استرداد مجرمین از سایر کشورها با همکاری پلیس کشورهای مختلف انجام شده و ادامه دارد. مقابله با اراذل و کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کردند، انجام و اقدامات گسترده ای اجرایی شده است. با هدف گذاری خوب نیروی انتظامی آرامش در همه محله ها محقق شده است.
منبع:

1399/12/30
14:40:57
0.0 / 5
551
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , حفاظت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک