هوای پاك در تهران

هوای پاك در تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نمود که کیفیت هوای تهران الان با شاخص میانگین ۳۷، پاک است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز یکشنبه (۸ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.
همینطور در طول روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. در اواخر وقت یکشنبه، ۹ فروردین هم تداوم وزش باد برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت. با کاهش تدریجی تندی باد تا بامداد روز دوشنبه (۹ فروردین ۱۴۰۰) و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته در بعضی مناطق پرتردد احتمال برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس وجود دارد.
کاهش ناپایداری جوی در خلال روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. با حاکمیت این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه و افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت برقرار گردد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۹۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۳۷ پاک است.1400/01/08
12:09:35
5.0 / 5
560
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک