هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۱۱ فروردین ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که بامداد امروز (۱۱ فروردین ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت ناپایداری جوی است.

به تدریج با افزایش ناپایداری جوی طی روز تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با استمرار این شرایط جوی تا اواخر وقت برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش تندی باد تا بامداد فردا (۱۲ فروردین ماه) از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود. افزایش ناپایداری جوی، رشد ابر و وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود.

شایان ذکر است تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۲ فروردین ماه) همراه با وزش باد مؤثر و احتمال رگبار پراکنده برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۵ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۷ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1400/01/11
20:02:41
5.0 / 5
535
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک