افزایش تصادفات منجربه جرح و فوت طی روزگذشته

افزایش تصادفات منجربه جرح و فوت طی روزگذشته به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از افزایش تصادفات منجر به جرح و فوت در روز گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: از روز گذشته محدودیت ورود خودرو های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی اعمال شده است.


سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با ایسنا، در باره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور اظهار داشت: بر مبنای آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون ترافیک در اکثر جاده های کشور روان و بدون مشکل خاصی است. در بعضی نقاط از شمال به جنوب جاده چالوس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.
وی با اعلان اینکه در بعضی از جاده های استان های شمالی و غربی بارش باران مشاهده می شود، ؛ اضافه کرد: بر مبنای پیشبینی های انجام شده درباره وضعیت جوی جاده ها امروز و فردا در اغلب استان ها شاهد بارندگی و وزش باد شدید خواهیم بود و بر همین مبنا به رانندگان سفارش می نماییم که حین سفر در جاده ها سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب با سایر خودرو ها را رعایت نمایند.

افزایش تصادفات منجر به جرح و فوت در روز گذشته
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهارکرد: در روز گذشته شاهد افزایش وقوع تصادفات منجر به جرح و فوت بودیم که علت آن سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، عدم توجه کافی به جلو در حین رانندگی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه بود، در همین راستا به رانندگان وسایل نقلیه سفارش می نماییم که با صبر و آرامش رانندگی کرده و از عجله و شتاب اجتناب کنند و به حقوق دیگر رانندگان و عابرین پیاده احترام بگذارند. رعایت مقررات رانندگی، ایمنی سفرها و کاهش حوادث را ضمانت می کند.

اعمال محدودیت ورود خودرو های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی/ محدودیت ورود به بوستان ها در روز طبیعت
وی اظهار داشت: با عنایت به افزایش شهرهای گروه قرمز و نارنجی در روز گذشته، محدودیت ورود به این شهرها برای خودرو ها با پلاک غیر بومی اجرایی شده است، همینطور برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا محدودیت هایی برای روز طبیعت در ورودی پارکها و بوستانهای شهر های قرمز و نارنجی اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: محدودیت ورود برای خودرو های با پلاک غیربومی به شهرهای گروه قرمز و نارنجی وجود دارد و از راه دوربین های مکانیزه ثبت تخلف و تیم های گشتی پلیس اعمال جریمه صورت می گیرد.
منبع:

1400/01/12
14:03:49
5.0 / 5
538
تگهای خبر: بارش , بارندگی , بیماری , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک