بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس به مناطق پرتردد پایتخت

بازگشت هوای ناسالم برای گروه های حساس به مناطق پرتردد پایتخت خرید و فروش حیوان خانگی: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (14 فروردین ماه) پیش بینی می شود و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۱۴ فروردین ماه) با شروع تردد خودرو ها در اولین روز هفته همراه با حاکمیت جو آرام کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

با رشد ناپایداری جوی طی روز همراه با احتمال وزش تندبادهای لحظه ای و گسیل گردوخاک در مناطق مستعد، کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت پیش بینی می شود از غلظت آلاینده ها کاسته شود و در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۵ فروردین ماه) حاکمیت جو آرام و افزایش ترافیک صبحگاهی موجب می شود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوا در این مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

وزش باد مؤثر طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود و بهبود نسبی کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۱۵ فروردین ماه) ادامه دارد و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۶ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1400/01/14
13:21:21
5.0 / 5
509
تگهای خبر: دام , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک