تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت اکنون (22 فروردین ماه) در محدوده قابل قبول است و پیش بینی می شود وزش باد موثر طی روز از تجمع آلاینده ها پیشگیری کند و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باقی بماند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بامداد امروز (۲۲ فروردین ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد نسبتا شدید همراه با احتمال وقوع رگبار، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و در اواخر وقت نیز تداوم وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.

کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۳ فروردین ماه) و شروع تردد خودرو ها موجب افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

رشد ناپایداری جوی طی روز و افزایش تندی باد تاحدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. با حاکمیت این شرایط جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت فردا (۲۳ فروردین ماه) انتظار می رود وضعیت قابل قبول در مناطق پرتردد برقرار شود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۰ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/01/22
13:01:27
5.0 / 5
313
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک