فرمانده عملیات مدیریت كرونا در كلانشهر تهران عنوان كرد

تداوم شرایط بحرانی كرونا درتهران

تداوم شرایط بحرانی كرونا درتهران فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه شرایط کرونا در تهران همچنان بحرانی است، اظهار داشت: باید هرچه سریع تر یک بسته جامع شفاف حمایتی را در استان تهران برای افرادی که از نظر اقتصادی گرفتار مشکل شده اند، شامل بحث های تسهیلاتی، پرداخت بموقع و استمهال مالیاتی داشته باشیم تا این دوستان در این روزهای سخت گرفتار مشکلات اقتصادی نشوند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در تهران، اظهار داشت: مجموع بستری جدیدمان در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته به عدد ۱۹۹۰ بیمار رسیده است که بالغ بر ۲۰۲ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند. هم اکنون مجموع بستری ما در استان تهران در ۱۰۵ بیمارستان تخصیص یافته به بیماران کرونایی، بالغ بر هشت هزار و ۵۷۲ بیمار است که بالغ بر ۱۹۹۰ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
وی ادامه داد: آخرین آمار ما در تهران نشان داده است که حداقل ۳۵ درصد از بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه ما یا تحت تهویه مکانیکی قرار گرفتند یا شرایط بسیار سنگین و وخیم تنفسی را طی می کنند. در عین حال طی ۲۴ ساعت گذشته با فعال شدن کمیته های ترخیص بیمارستانی، ترخیص به عدد ۱۱۷۰ رسیده، اما کماکان ۳۸ درصد نسبت به بستری جدید فاصله داریم که امیدواریم با ترخیص مناسب تر و تأمین تخت های مورد ضرورت این فاصله کمتر شود.
زالی افزود: کماکان تعداد مراجعین سرپایی در تهران روی عدد ۱۶ هزار باقی مانده و تغییری را نسبت به روزهای گذشته نشان نمی دهد. می دانید که مهم ترین شاخص ما مراجعین سرپایی ما است و تا زمانیکه این شاخص تغییر نکند، سایر شاخص ها هم تغییر نمی کنند. ازاین رو پیشنهاد ما مشخصا این است که با عنایت به این که تغییر قابل ملاحظه ای به صورت کاهش یا افول و نزول نسبی را در شاخصهای مربوطه در تهران بخصوص شاخص مراجعین سرپایی نخواهیم داشت، ازاین رو به نظر نمی رسد که الگوی ما در هفته آتی هم در تهران تفاوت چندانی کند و کماکان شرایط بحرانی در تهران حاکم خواهد بود.
وی که در شبکه خبر سخن می گفت، اضافه کرد: پیشنهاد ما استمرار تداوم تعطیلی بر مبنای مصوباتی که صورت گرفته، خواهد بود.
زالی ضمن اشاره به گلایه های مشاغلی که گرفتار مشکلات اقتصادی شده اند، اظهار داشت: این افراد واقعا مشکلات گوناگونی دارند؛ بحث های پرداخت های مالیاتی، پرداخت قبوض، اجاره بها، برگشت برخی چک ها و... در کنار کاهش درآمدها، یک تکانه جدی اقتصادی را برای مشاغل دارد. ما در تهران برای استمرار محدودیت ها نیازمند همراهی خود مردم و صاحبان مشاغل هستیم. در عین حال باید هرچه سریع تر هم یک بسته جامع شفاف حمایتی را در استان تهران برای این افراد داشته باشیم. شامل بحث های تسهیلاتی، پرداخت بموقع و استمهال مالیاتی تا این دوستان در این روزهای سخت گرفتار مشکلات اقتصادی نشوند.
1400/02/01
22:51:44
5.0 / 5
272
تگهای خبر: دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک