كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است

كیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول است، اما افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی ساعات روز پیشبینی می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، بامداد امروز (۳ اردیبهشت ماه) درپاره ای از مناطق وضعیت ناسالم برای گروه های حساس برقرار خواهد بود که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو ناپایدار و افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هرچند باوزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد پیشبینی می شود.

به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت تاحدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد، بااین حال برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا (۴ اردیبهشت ماه) با آغاز تردد خودرو ها و حاکمیت جو آرام انتظار می رود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده هاافزایش یابد و سبب کاهش کیفیت هوا شود.

طی روز رشد ناپایداری، احتمال وزش باد نسبتا شدید و رگبار پراکنده پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. بااستمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت فردا (۴ اردیبهشت ماه) انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» بامیانگین ۹۱ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/02/03
23:08:39
5.0 / 5
306
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک