چه بر سر مجسمه جلال آمد؟

چه بر سر مجسمه جلال آمد؟ خرید و فروش حیوان خانگی: مجسمه زنده یاد جلال آل احمد که در ابتدای بزرگراهی به همین نام در تهران نصب شده بود، دو سال است که گرفتار لطمه شده و هنوز هم سر جای اصلی خود بازگردانده نشده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمدحسین دانایی، خواهرزاده زنده یاد جلال آل احمد، نویسنده نامدار معاصر با ارسال یادداشتی از مفقود شدن یا به سرقت رفتن مجسمه مرحوم آل احمد که در ابتدای بزرگراه جلال آل احمد در تهران نصب شده بود، آگاهی داد و از مسئولان پرسید: «مجسمه آل احمد کجاست؟»
در همین راستا خبرنگار ایسنا با حضور در محل و با پرس و جو از کسبه و راننده های خطی که سال ها در این منطقه کار می کنند، باخبر شد که پس آنکه این مجسمه در جریان اتفاقات آبان ۹۸ لطمه دید و از بین رفت، تا حالا باردیگر بازسازی و نصب نشده است.


یکی از کسبه محل می گوید که در شلوغی های سال ۹۸ این مجسمه گرفتار لطمه شد و افتاد و تا حالا هم هنوز جای آن خالی مانده است. یکی از راننده تاکسی هایی که بگفته خودش بیش از ۱۰ سال است در این خط کار می کند، عنوان می کند که این مجسمه در سال ۹۸ گرفتار لطمه شدید شد و حتی آتش گرفت.
در همین راستا ایسنا در تماس با برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری که این روزها خودش و خانواده اش درگیر ویروس کرونا هستند، وضعیت مجسمه جلال و امکان نصب مجدد آنرا جویا شد که این مقام مسوول اعلام نمود پس از انجام تحقیقات، اطلاعات مشخصی را دراین زمینه در اختیار ایسنا قرار می دهد.


منبع:

1400/02/07
18:44:27
5.0 / 5
266
تگهای خبر: آب , آتش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک