امروز هوای تهران چگونه است؟

امروز هوای تهران چگونه است؟ بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در بامداد روز جمعه (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز جمعه (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. در طول روز با حاکمیت جو آرام شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد. به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت جمعه تاحدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود، هرچند وزش باد مؤثر در ساعات پایانی سبب پراکندگی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد.
با استمرار وزش باد تا بامداد روز شنبه (۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) پراکندگی آلاینده ها را شاهد خواهیم بود، بااین حال با عنایت به آغاز تردد خودرو ها در اولین روز هفته انتظار می رود در بعضی مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها افزایش پیدا کرده و سبب کاهش کیفیت هوا شود.
در خلال روز رشد ناپایداری و وزش باد پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. با استمرار وضعیت ناپایدار جوی تا اواخر وقت شنبه همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رگبار پراکنده، انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.
بر مبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۵ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۶۸ همچنان در شرایط قابل قبول است.
منبع:

1400/02/10
23:08:59
5.0 / 5
275
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک