رگبار و وزش باد شدید در بیشتر مناطق كشور از امروز

رگبار و وزش باد شدید در بیشتر مناطق كشور از امروز خرید و فروش حیوان خانگی: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در بیشتر مناطق کشور از امروز و فردا آگاهی داد.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت آب وهوایی کشور، اظهار داشت: بر طبق آخرین خروجی مدلهای هواشناسی، جمعه و شنبه در بعضی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، قم، کرمانشاه، همدان، مرکزی، اصفهان، یزد، شرق فارس، شمال و غرب هرمزگان، کرمان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان افزایش ابر، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: شدت بارش ها امروز ۱۷ اردیبهشت ماه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال و غرب هرمزگان و کرمان و فردا ۱۸ اردیبهشت ماه در مازندران، گلستان، البرز، تهران، قم، شمال مرکزی، نیمه شرقی اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی پیش بینی می شود.

ضیائیان اظهار داشت: در عین حال روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه نیز همین شرایط در بعضی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق، شرق و جنوب شرق رخ خواهد داد. دوشنبه ۲۰ اردیبهشت نیز در بعضی مناطق سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، دامنه های زاگرس جنوبی، جنوب شرق، شرق و مرکز کشور افزایش ابر، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. همین طور سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ما هم در سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، دامنه های زاگرس جنوبی و مرکز کشور بارش باران پیش بینی می شود.

وی درباره وضعیت آب و هوایی تهران طی امروز و فردا نیز اظهار داشت: امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه هوای تهران کمی ابری در پس از ظهر همراه با افزایش ابر رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۲۹ و ۱۸ درجه سانتی گراد است. فردا ۱۸ اردیبهشت نیز در تهران همین شرایط برای تهران پیش بینی شده و حداکثر و حداقل دمای هوا هم ۲۸ و ۱۹ درجه سانتی گراد خواهد بود.

منبع:

1400/02/17
13:46:20
5.0 / 5
191
تگهای خبر: آب , بارش , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک