افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق پایتخت

افزایش غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق پایتخت به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (۱۵ اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است اما افزایش غلظت آلاینده «ازن» و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پایتخت طی روز دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط ناپایدار جوی، وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

وزش باد طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، بااین حال با عنایت به حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» در ساعات بعدازظهر، در پاره ای از مناطق افزایش غلظت آلاینده ازن و کاهش کیفیت هوا پیشبینی می شود. با تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت انتظار می رود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

کاهش تدریجی تندی باد تا بامداد فردا (۲۶ اردیبهشت ماه) و افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد. افزایش نسبی تندی باد در ساعات بعدازظهر تاحدودی پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد، هرچند تولید و افزایش غلظت آلاینده «ازن» می تواند در بعضی مناطق باعث کاهش کیفیت هوا شود.

با حاکمیت جو نسبتا آرام تا اواخر وقت فردا (۲۶ اردیبهشت ماه) و افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۵ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۱ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/02/25
10:51:05
5.0 / 5
355
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک