مدیركل حفاظت محیط زیست فارس اعلام كرد:

مهار آتش سوزی منطقه حفاظت شده ماله گاله

مهار آتش سوزی منطقه حفاظت شده ماله گاله خرید و فروش حیوان خانگی: فارس مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت: آتش سوزی منطقه حفاظت شده ماله گاله که از عصر روز گذشته شروع شده بود، مهار گشت و پایش ادامه دارد.


حمید ظهرابی با اشاره به اینکه آتش سوزی منطقه حفاظت شده ماله گاله مهار گشت و تیم های امدادی در حال پایش لکه های آتش بجای مانده است، اظهار داشت: علاوه بر نیروهای محیط زیست شیراز و فیروزآباد، مردم محلی، محیط بانان ارژن و یگان زرهی ارتش برای اطفای آتش تلاش کردند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از محیط زیست فارس، او اضافه کرد: امکانات آتش بر، بیل و دمنده برای خاموش کردن آتش در اختیار گروه های اعزامی قرار داشت.
ظهرابی با اعلان اینکه آتش سوزی از سه نقطه مختلف شروع شده بود، اضافه کرد: احتمال عمدی بودن و دخالت عامل انسان را بیشتر می کند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت: در این آتش سوزی بوته و درتچه های تَنگِرس لطمه دیدند، اما به پوشش درختی صدمه ای نرسید.
ظهرابی اشاره کرد: منطقه جنگلی و حفاظت شده ماله گاله، در محدوده سیاخ دارنگون قرار دارد و هم مرز با کوهمره سرخی و از نقاط بکر، جذاب و دیدنی استان فارس و شهرستان شیراز است.1400/02/29
23:19:46
5.0 / 5
389
تگهای خبر: آب , آتش , جنگل , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک