آماده باش ناجا برای انتخابات

آماده باش ناجا برای انتخابات به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: دشمن دنبال این است که انتخابات ما پرشور برگزار نشود اما کور خوانده است، مردم ایران هم پرشور خواهند آمد و هم با تأثیر می آیند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا بامداد روز جاری در حاشیه بازدید از نمایشگاه عملکرد پلیس تهران بزرگ از آغاز سال تا کنون اظهار داشت: زمانی که عملکرد پلیس تهران بزرگ، در هر کدام از پلیس های تخصصی را بررسی می نماییم، چیزی جز جهاد نمی بینیم.

وی اضافه کرد: کشفیات و اقدامات ماموران تهران بزرگ من را یاد رزمندگان انداخت که خالصانه برای حفظ امنیت تلاش می کردند.

رضایی در ادامه اظهار داشت: اگر مردم در آسایش و آرامش هستند، اگر امنیت اجتماعی داریم مدیون تلاشهای شبانه روزی ماموران هستیم.

جانشین فرمانده ناجا در مورد آماده باش نیروی انتظامی برای انتخابات اظهار نمود: دشمن دنبال این است که انتخابات ما پرشور برگزار نشود اما کور خوانده است. مردم ایران هم پرشور خواهند آمد و هم با تأثیر می آیند. مردم ایران نتیجه اعتقادات و بصیرتشان را به دشمن تحمیل خواهند کرد.

رضایی اضافه کرد: ناجا مسئولیت حفظ آرامش و امنیت انتخابات را برعهده دارد. قطع به یقین خویش را بیشتر از قبل برای برخورد با افرادی که تلاش در برهم زدن آرامش انتخابات را دارند، آماده می نماییم البته ما دغدغه ای در حوزه آرامش مردم نداریم اما باید همیشه برنامه های خویش را مرور نماییم.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: راهبرد نیروی انتظامی جلوتر بودن از زمان است. قطعا با هر توطئه ای که از سمت آن طرف آب ها یا در همین کشور برخورد می شود و فتنه ها را در محفل هایشان خفه می نماییم.

وی اضافه کرد: هر فتنه گری با هر عنوانی و با هر لباسی بخواهد آرامش مردم را بر هم بزند، آنرا در نطفه خفه می نماییم.

رضایی در مورد رفتار خلاف بعضی از کاندیداهای انتخابات اظهار داشت: بعضی از افراد مصاحبه هایی انجام می دهند که وقتی آنرا بررسی می نماییم جز وطن فروشی چیزی ندارد. این افراد عرق ملی را از دست داده اند و خویش را نوکر و مزدور آن طرف آب ها می داند.

جانشین فرمانده ناجا در انتها اظهار نمود: ناجا به پشتیبانی مردم و به خواست مردم با این افراد ذره ای مماشات نخواهد کرد.

منبع:

1400/02/30
21:48:05
5.0 / 5
509
تگهای خبر: آب , دام , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک